رژیم لاغری سریع

مستاجرها این کتاب را به صاحبخانه‌ها هدیه بدهند


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران توانا، غرفه انتشارات جام جم در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جدیدترین تازه‌های نشر خود را برای بازدیدکنندگان معرفی کرد. 

«مهدی قزلی» از دو اثر به نام‌های «آداب کتابخوانی» و «ایران، نرسیده به امارات» از تازه‌ترین آثار موسسه انتشاراتی جام جم نام برد و گفت: امسال کتاب‌های دیگری از جمله در سرزمین مومنان نجیب، به زبان فارسی، چمدان‌های باز، رنجین کمان، نشستن در نگاه دیگری، متاستاز اسرائیل، شریان مکران، تاج در تن، قربانی شهریور و موتورسواران چمران به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

مدیر مسئول نشر جام جم در خصوص کتاب موتورسوار چمران توضیح داد: موتورسوار چمران کتاب بی‌نظیری است. این کتاب به معرفی مصطفی چمران و موضوع سال اول جنگ پرداخته است‌.

نویسنده این کتاب با زاویه دید متفاوتی به زندگی چمران نگاه کرده و او را یک موتورسوار در کف جنوب شهر تهران معرفی می‌کند.

قزلی درباره قربانی شهریور تاکید کرد: هر مستاجری باید یک جلد از این کتاب را به صاحبخانه خود هدیه دهد، زیرا این کتاب به مشکلات اجاره‌نشینان اشاره کرده است. این کتاب روایتی از ۲۱ مستاجر، صاحبخانه و املاکی است.

قزلی ادامه داد: کتاب نشستن بر نگاه دیگری بر پایه موضوع روان‌شناسی و رسانه است. نویسنده این کتاب معتقد است اگر می‌خواهیم کسی را نقد کنیم یا با شخصی گفت‌وگویی انجام دهیم، برای اینکه نقد و گفت‌وگویمان موفقیت آمیز باشد باید بتوانیم از دید و نگاه دیگران به موضوعات و مسائل نگاه کنیم.

غرفه جام جم با شعار کتاب جام جم از تو، کتابخانه تو از جام جم در راهرو ۲۳، غرفه ۱۹ منتظر حضور بازدیکنندگان است.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید