مسابقه دانشجویی «عکس عاشورایی» برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پردیس بین المللی ارس مسابقه دانشجویی «عکس عاشورایی» با موضوع «آداب و رسوم عزاداری در شهرهای مختلف ایران» را در دو بخش برگزار کرد. با هدف حفظ و ترویج فرهنگ عاشورایی. عکاسی با موبایل و عکاسی با دوربین حرفه ای را سازماندهی می کند.

هر دانشجوی دانشگاه تهران می تواند حداکثر ۳ اثر ارسال کند. عکس های ارسالی می توانند رنگی یا سیاه و سفید با فرمت فایل JPEG با حداکثر حجم پنج مگابایت باشند.

عکس های ارسالی نشان دهنده فرهنگ، سنت ها و آیین های عزاداری شهرها و شهرستان های مختلف ایران است.

همه عکس ها باید شامل متن توضیحات کلی (از جمله زمان، مکان و غیره) باشند.

برگزارکننده مسابقه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از عکس های پذیرفته شده برای چاپ در کتاب ها، بروشورها یا نشریات مرتبط با ذکر نام و نام خانوادگی عکاس، شماره دانشجو، رشته و گرایش، مدرک، نام دانشکده، آدرس و مشخصات فردی عکاس استفاده کند. خیر اطلاعات تماس عکاس باید در متن ایمیل ذکر شود.

عکس های بدون اطلاعات مشخص شده در مسابقه شرکت داده نمی شوند. به سه عکس برگزیده پس از داوری جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

از کلیه دانشجویان علاقه مند به رشته عکاسی دانشگاه تهران دعوت می شود آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۰۱ به معاونت اجرایی پردیس به آدرس [email protected] ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۹۰۲۶۴ تماس حاصل فرمایند. (داخلی ۲) در تماس باشید