مراقبت از نوزاد – چگونه یک متخصص اطفال را انتخاب کنیم

ما به عنوان والدین فقط می خواهیم بهترین پزشک را برای فرزندانمان داشته باشیم. در انتخاب بهترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای نوزادانمان، چند فاکتور مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشیم. به طور کلی، باید به خاطر داشته باشیم که نوزادان، کودکان نوپا و حتی نوجوانان نیازهای رفتاری و بهداشتی خاصی دارند و اگر به دنبال فردی هستید که جامع ترین آموزش را برای پاسخگویی به این نیازها داشته باشد، متخصص اطفال باید بهترین انتخاب باشد. در این مقاله نکاتی را در مورد نحوه انتخاب پزشک اطفال، زمان انتخاب پزشک اطفال و فاکتورهای زیادی که برای یافتن بهترین پزشک باید در نظر داشته باشید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

متخصص اطفال چه کسانی هستند؟ پزشکان اطفال چگونه آموزش می بینند؟ پزشکان اطفال ارائه دهندگان پزشکی هستند که مدرک خود را در کالج به پایان رسانده اند و سپس چهار سال در دانشکده پزشکی و سه سال دیگر آموزش دستیاری را گذرانده اند. در طول دوره آموزش دستیاری است که پزشکان اطفال برای رفع نیازهای کودکان در زمینه هایی مانند تغذیه، رفتار، رشد و رشد طبیعی به طور کامل آموزش می بینند. متخصصان اطفال همچنین آموزش دیده اند تا بیماری های رایج و غیرعادی را که کودکان ممکن است تجربه کنند، تشخیص داده و در عین حال درمان کنند.

چه زمانی متخصص اطفال را انتخاب کنیم؟ اکثر والدین نمی دانند زمان مناسب برای انتخاب پزشک اطفال چه زمانی است. در حالت ایده آل، والدین باید بتوانند ماه ها قبل از تولد نوزاد، پزشک خود را انتخاب کنند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که به محض تولد یک نفر به طور مداوم برای بررسی سلامت کودک در دسترس خواهد بود.

چگونه یک متخصص اطفال را انتخاب کنیم؟ بسیاری از والدین این سوال را می پرسند. دقیقا چگونه بهترین پزشک را در منطقه خود انتخاب می کنیم. قبل از تسویه حساب با یکی، بسیار مهم است که قبل از انتخاب در نهایت با چندین متخصص اطفال ملاقات کنیم. به خودتان زمان کافی بدهید. ابتدا فهرستی از کاندیداها را برای بازدید تهیه کنید. راه های زیادی برای به دست آوردن نام آنها وجود دارد.

– ارجاعات – از برخی افراد قابل اعتماد – همسایه ها، دوستان، خانواده، همکاران بپرسید.

– برنامه خود را برای لیستی از متخصصان اطفال واجد شرایط بررسی کنید. اکثر پلن ها دارای سایت های عمل آنلاین هستند که فهرست کاملی از دایرکتوری متخصص اطفال را دارد.

– همچنین می توانید از متخصص زنان و زایمان خود بخواهید که شما را معرفی کند.

پس از تهیه لیست، نوبت به تنظیم یک مصاحبه می رسد. اکثر متخصصان اطفال مایل به ارائه مصاحبه رایگان هستند. مقداری؛ با این حال، حداقل مبلغی را برای این بازدیدها دریافت کنید. قبل از مراجعه حتما با کلینیک تماس بگیرید. کلینیک های اطفال که مصاحبه اولیه ارائه نمی دهند باید از گزینه های شما کنار گذاشته شوند. فرآیند غربالگری با یک تماس تلفنی ساده شروع می شود. به سوالات زیر توجه کنید:

– ساعت اداری چنده؟ آیا در روزهای تعطیل، آخر هفته یا در ساعات بعد از کار باز هستند؟ این امر به ویژه برای والدین شاغل مهم است.

آیا پزشک اطفال تحت پوشش بیمه شماست؟ اگر نه، آیا حاضرید هزینه های اضافی را خرج کنید؟

– آیا آنها امکانات آزمایشگاهی را در کلینیک خود ارائه می دهند؟ اگر نه، نوزاد شما برای این نوع خدمات به کجا فرستاده می شود؟

در اولین تماس خود، مشاهده کنید که چقدر راحت با تلفن تماس برقرار می کنید.

پزشکان اطفال نه تنها از سلامت نوزادان ما مراقبت می کنند. بیش از این، آنها ما – والدین – را همیشه در آرامش نگه می دارند. فقط بهترین پزشک را برای نوزادان خود انتخاب کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر