مخبر: قیمت کالا در بازار ثابت است/ ۳ هزار نانوایی متخلف پلمب شدند


مخبر: قیمت کالا در بازار ثابت است/ ۳ هزار نانوایی متخلف پلمب شدند

در جلسه تنظیم بازار امروز تاکید شد که نگرانی از بابت موجودی و موجودی کالاهای اساسی وجود ندارد و ثبات قابل قبولی در کمیت کالاهای مهم سبد خانوار و همچنین قیمت این کالاها در بازار وجود دارد.

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ستاد تنظیم بازار عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست محمد مخبر نایب رئیس اول تشکیل جلسه داد.

در این نشست رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنگویان دولت حضور داشتند. گزارشی از آخرین وضعیت قیمت بازار ارائه شد.

در گزارش ارائه شده در جلسه تنظیم بازار امروز تاکید شده است که نگرانی از بابت موجودی و موجودی کالاهای اساسی وجود ندارد و ثبات قابل قبولی در کمیت اقلام مهم سبد خانوار و همچنین قیمت این اقلام در بازار وجود دارد. .

در ادامه رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گزارشی از تعداد تخلفات و جرایم تعیین شده در هفته گذشته ارائه کرد و گفت: در هفته گذشته چهار شرکت بزرگ تولید کننده رب گوجه فرنگی به دلیل تخلف و عدم رعایت موارد زیر اقدام کردند. حقوق مصرف کننده به ترتیب ۱۷۵ میلیارد تومان و ۱۰۴ میلیارد تومان بوده است. ۲۲ میلیارد تومان جریمه نقدی و ۹ میلیارد تومان تعیین شد.

وی در طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها از شناسایی و برخورد با نانوایی های متخلف خبر داد و افزود: همزمان با اجرای این طرح در هفته گذشته بیش از ۳ هزار نانوایی پلمب شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305687