رژیم لاغری سریع

فواید ورزش گروهی شروع سالم


همه ما سال هاست که در مورد فواید ورزش می شنویم. ورزش منجر به احساس کلی سلامت روان، کاهش سطح استرس، قلب قوی‌تر و موارد دیگر می‌شود. اگرچه بسیاری از ما به خوبی از این مزایا آگاه هستیم، اما بسیاری هنوز درگیر شدن در یک برنامه تناسب اندام ثابت که منجر به نتایج پایدار می شود دشوار است. این می تواند به دلیل کمبود وقت، کمبود انگیزه یا تعدادی از دلایل دیگر باشد که ما را از ورزش آنطور که باید باز می دارد.

با دوستان و خانواده ورزش کنید و ارتباط برقرار کنید…

اینجاست که تمرینات گروهی می تواند بسیار مفید باشد. بسیاری از مردم متوجه می شوند که این نوع برنامه تناسب اندام مزایای زیادی نسبت به ورزش به تنهایی دارد. چهار مورد زیر را در نظر بگیرید فواید ورزش گروهی ما مشتاقانه منتظر پیوستن به برنامه ای در منطقه شما هستیم.

فعالیت اجتماعی کم استرس

ما در حال حاضر استرس کافی در زندگی خود داریم. لازم نیست ورزش به یک بار تبدیل شود. می دانید که برای داشتن بدنی سالم ضروری است، اما شرکت در یک برنامه تناسب اندام به تنهایی ممکن است به جای کاهش آن، اضطراب شما را افزایش دهد. با این حال، شرکت در یک تمرین گروهی به شما این امکان را می دهد که با کمی فشار وارد یک فعالیت اجتماعی شوید. در نتیجه احساس بهتری خواهید داشت و در نتیجه مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.

بیشتر با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید

اگر متوجه شدید که زمان کمتری برای گذراندن با خانواده و دوستان دارید، مجموعه تمرین راهی برای تغییر آن است. متوجه خواهید شد که مشتاقانه منتظر هر جلسه هستید. شما می توانید همدیگر را بگیرید، بخندید و داستان هایی را به اشتراک بگذارید و در عین حال از فعالیت بدنی بهره مند شوید. این یک راه عالی برای تقویت حس کلی رفاه شماست.

از دیگران بخواهید که به شما کمک کنند تا پاسخگو باشید

وقتی صحبت از ورزش می شود، داشتن یک برنامه پاسخگویی ایده خوبی است. یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به این هدف، داشتن دیگران در گروهی است که بستگی به حضور ما دارد. در نتیجه، کمتر احتمال دارد که هیچ جلسه خاصی را از دست بدهید، زیرا می دانید که دیگران تعجب خواهند کرد که چه اتفاقی برای شما افتاده است. به همین ترتیب، به مسئولیت پذیری دیگران نیز کمک خواهید کرد. این یک وضعیت برد-برد است.

از تنهایی بپرهیز

اگر در حال حاضر کمی از نظر عاطفی آسیب دیده اید، نمی خواهید به تنهایی ورزش کنید. این فقط شما را با افکارتان منزوی می کند. در عوض، شما می خواهید با دیگرانی باشید که شما را تشویق و تشویق می کنند. این چیزی است که با تمرینات گروهی به دست خواهید آورد.

بنابراین، شما اینجا هستید. اگر به دنبال راه هایی برای بهبود سلامت روان خود از طریق تناسب اندام هستید، پس مجموعه تمرین ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن بوده اید. شما می توانید به طور موثر سطح استرس خود را کاهش دهید، اضطراب را کاهش دهید، و اثرات افسردگی را در حالی که با دیگران عرق می کنید کاهش دهید. امروز بیرون بروید و آن را امتحان کنید.

تمرینات گروهی شما را سرحال و سرحال می کند..


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/