فرمانده سپاه هرمزگان: صنایع باید حق مردم را ادا کنند/ تحقق شعار سال محور همگرایی رسانه‌ای باشد


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان امروز در حاشیه مراسم رونمایی از پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر که به همت سازمان بسیج رسانه تدارک دیده شده، اظهار کرد: همه فعالیت‌های ما باید منتج به امیدآفرینی برای جامعه شود و این حرکت در رسانه را می‌توان با نقد منصفانه از یک سو و مراقبت در نداشتن مخرج مشترک با دشمن در فرآیند مطالبه‌گری دنبال کرد.

وی با بیان این که فضای خوبی به لحاظ فعالیت رسانه‌ای در هرمزگان حاکم است، عنوان داشت: بخشی از علل و عوامل پیشتازی هرمزگان در مهار بیماری کرونا بدلیل فعالیت خوب اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه از سوی رسانه‌ها بود و این تجربه موفق را در دیگر عرصه‌ها نیز می‌توان مورد استفاده قرار داد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از تلاش برای تحقق شعار سال و نیز مطالبه‌گری در این زمینه به عنوان فصل مشترک همگرایی میان رسانه‌ها در هرمزگان یاد کرد و افزود: نقد با راهکار می‌تواند به پیشرفت کار نیز کمک فراوانی کند.

سردار سالاری همچنین از رسانه‌ها خواست تا در زمینه اشتغال، رونق تولید، رونق فعالیت‌های علمی و پژوهشی و نیز در حوزه جهاد تبیین ورود جدی‌تری داشته باشند.

وی در ادامه با پرداختن به موضوعات مورد بحث و مطرح شده از سوی مدیران رسانه‌های حاضر در جلسه، تصریح کرد: صنایع مستقر در استان باید حق مردم را در قالب مسؤولیت‌های اجتماعی ادا کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به تمرکز خوب مسؤولان استانی بر اولویت‌های مورد نیاز برای توسعه و رشد استان، بیان داشت: تشکیل هیأت اندیشه ورز رسانه‌ای به منظور مقابله جنگ ادراکی دشمن در این عرصه نیز ضروری است که بسیج رسانه در استان نیز می‌تواند به تحقق این امر کمک کند.

جزییات و شیوه شرکت در جشنواره رسانه‌ای ابوذر را اینجا بخوانید.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸

 

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید