علاوه بر میزبانی نشست تجاری فنی ایران و ونزوئلا در پارک؛ تفاهم نامه همکاری ویژه بین دو شرکت عضو پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا امضا شد.


پول بانکی: نشست فنی بازرگانی در سالن سراج پارک فناوری پردیس با حضور نمایندگان شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا و شرکت های دانش بنیان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برگزار و طی آن همکاری ویژه ای صورت گرفت. تفاهم نامه بین پارک فناوری پردیس و دو شرکت عضو شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیسصبح امروز شنبه ۲۵ مهرماه، نشست تجاری فناوری ایران و ونزوئلا با حضور نمایندگان شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا و شرکت های دانش بنیان این صنعت در سالن سراج پارک فناوری پردیس افتتاح شد.
در این رویداد یک روزه که از صبح آغاز و عصر به پایان رسید، علاوه بر نشست ویژه گروه های مختلف ونزوئلا حاضر در پارک و جلسات متعدد با شرکت های پارک، بازدید از نمایشگاه محصولات و فناوری دانش شرکت های نفت و گاز در این منطقه پارک شده بودند.معاون شرکت ملی گاز و نفت ونزوئلا به عنوان سرپرست هیات ونزوئلا ضمن گفتگو با مدیران شرکت های دانش بنیان ایرانی در این نمایشگاه، در خصوص آخرین سطح فناوری تبادل اطلاعات کرد. درباره نحوه عملکرد محصولات و شرکت های دانش بنیان بیشتر بدانید.
میلاد صدراخانلو رئیس مرکز توسعه کسب و کار فناوری پارک فناوری پردیس در جلسه امروز در خصوص تفاهم نامه همکاری این دو مجموعه گفت: پارک فناوری پردیس به عنوان یکی از فعالان فعال در فضای فناوری، نوآوری و کارآفرینی این فرصت را دارد. برای حضور در بازار ایران در ونزوئلا، این کشور را طوفانی کرده و امروز با حضور چهار گروه از مدیران شرکت های مختلف نفت و گاز ونزوئلا وارد فاز جدیدی از همکاری ها شده است. برای اجرای همکاری با این کشور.
وی با امضای مثبت تفاهم نامه پارک فناوری پردیس و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا که سه هفته پیش و پارک فناوری پردیس میزبان هیئتی از کارشناسان ونزوئلا به امضا رسید، گفت: امروز مقام ارشد ونزوئلایی ملی نفت مدیران گاز و شرکت گاز ونزوئلا از ۴ گروه اصلی پالایش، اکتشاف، گاز و اتوماسیون در پارک پردیس حضور داشتند و در جلسات متعدد خود در پارک قول توسعه همکاری‌های دو کشور را داده‌اند. به اشتراک گذاری دانش فنی و ایجاد فرصت های طلایی در بازار جهانی.
صدرخانلو یادآور شد: تفاهم نامه همکاری پارک و شرکت ملی نفت و گاز ونزوئلا به مدت یک سال و در ۱۷ منطقه ویژه است و این بازدید و جلسات متعدد آن اولین نتایج امضای این تفاهم نامه در کاراکاس است و امیدواریم در آینده شاهد انعقاد قراردادهای عملیاتی باشیم. پارک کنید تا با شرکت ها بمانید و صادرات محصولات و فناوری به ونزوئلا را در نظر بگیرید.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: توانمندی های عملیاتی در این مدت بازنگری شده و قبل از یک سال به مرحله عملیاتی برسد.

انتشارات: کروش جام

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=306860