«عربن واک» نمایش عشق به ولایت و مکتب حسینی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانسردار رحیم مهربان است قدیمی امامزاده صالح (آ) ارتباط با امامزاده سیدصدرالدین اردبیل برو وی با خبرنگار مهر گفت: فضای موجود در این راهپیمایی و موکب عاشقان امام حسین و اهل بیت(ع) است.آ) او نشان داده است که راه نجف تا کربلا کوتاه نیست، زیرا زائران به عشق حسین (ع) برای حضور در این مراسم معنوی تلاش خالصانه داشتند.

وی تصریح کرد: حضور ۲۰ میلیونی مردم در جمع عاشقان امامت، ولایت و مکتب سرخ قیام امام حسین(ع).آ) در هیچ کجای دنیا قابل تکرار نیست و این حرکت بزرگ برای همه دوستان و دشمنان غافلگیر کننده است.

فرمانده جبهه مقاومت گفت: دشمنان قسم خورده مکتب اهل بیت علیهم السلامآ) آنها سعی می کنند اشکال مختلف این حرکت عظیم و منحصر به فرد را کم اهمیت و بی معنا جلوه دهند و این در اصالت و عظمت آن تأثیری ندارد.

نوعی رهبر قدیمی وی گفت: در مسیر موکب حسینی عربین عاشقان و عاشقان ولایت، امامت و مکتب سیدالشهدا.آ) او مشق عشق را چشیده و دل به استاد بی کفن و در حقیقت پیام آزادگی سیدالشهدا(ع) سپرده است.آ) آنها حساب می کنند

فرمانده دوران دفاع مقدس، محتوا و غنای این حرکت معنوی را بسیار ارزشمند و دارای پیامی واقعی عنوان کرد و گفت: همه باید به این حرکت عظیم امت اسلامی افتخار کنیم چرا که دشمنان قسم خورده اهل بیت . مدارس در طول تاریخ سعی کرده اند ابهت این گونه جنبش ها را از بین ببرند.

وی افزود: پیاده روی نمادین در مسیر امامزاده سید صالح تا امامزاده سیدصدرالدین.آ) اردبیل در واقع نمایش عشق حسینی، جلوه دیگری در پایتخت برگزار شد. حسینیت یافت

به گزارش خبرنگار مهر ، در ایام عربین حسینی جمعی از جاماندگان عربین در حرکتی نمادین مسیر آستان امامزاده صالح را طی کردند.آ) وی به امامزاده سید صدرالدین رفت و در این روز با برپایی مجالس عزاداری و قرائت یطره سعی در ارج نهادن به شهدای روز عربین و کربلا داشت.