طرح «هر دانش آموز یک آتش نشان» در جانجان اجرا شده است


مجید امیرفضلی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفتما میرویم وی به خبرنگار فارس در زنجان گفت: سازمان آتش نشانی تدابیر ویژه ای را برای تامین ایمنی به ویژه در روزهای ابتدایی بازگشایی مدارس تدارک دیده است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جانجان خاطرنشان کرد: فاز اول طرح اطفای حریق از اول شهریور آغاز شده و تا اول مهرماه ادامه دارد. وی آن را تکمیل و توصیه های لازم را به مسئولین مدرسه ارائه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان همچنین از مناطق اطراف مدارس بازدید کردند و موارد ناایمن و مناطق نیازمند تعمیر را به صورت مکتوب به شهرداری های مناطق اعلام کردند تا ایمنی اطراف مدارس رعایت شود. افزود: ساختمان ها و محوطه مدرسه نیز. بررسی می شود و مسائلی که باید به آن رسیدگی شود به مدیران مدرسه اطلاع داده می شود.

امیر فضلی از اجرای طرح «هر دانش آموز، یک آتش نشان» با همکاری موسسه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان خبر داد و گفت: در این طرح به دانش آموزان نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی دستی آموزش داده می شود.

وی با اشاره به اینکه روزانه ۶ اکیپ عملیاتی از یکم تا پانزدهم مهرماه در جاده های پرتردد برای تامین ایمنی مستقر می شوند، افزود: امیدواریم با همکاری خوب مسئولان مدرسه بتوانیم این برنامه ها را به خوبی انجام دهیم. و شهر به امنیت کمک کند. کمک کنیم

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید