ضمیمه شکایات برخی والدین دریافتی از مدارس بوشهر/۳۰۰ کلاس درس بوشهر است.


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۹۶ درصد دانش آموزان استان در مدارس مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: ۴ درصد مابقی دانش آموزانی هستند که تجدیدنظر کرده اند و اکثرا از این افراد کسانی هستند که در کلاس نهم درس می خوانند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: آخرین امتحانات نهایی امروز برگزار شد و دانش آموزان پایه نهم به زودی برگه راهنمایی تحصیلی خود را برای انتخاب رشته در پایه دهم دریافت خواهند کرد.

وی افزود: از ۲۰۷ هزار دانش آموزی که در مدارس دولتی استان تحصیل می کنند، نزدیک به ۱۹۸ هزار دانش آموز مشغول به تحصیل هستند و ۹۷ درصد از مشمولان نیز طبقه بندی شده اند.

این مسئول بابیان اینکه به محض بازگشایی مدارس ۳۰۰ کلاس درس به مدارس استان اضافه می شود، بیان کرد: در سال تحصیلی جدید ۲۷ هزار دانش آموز کلاس اولی وارد مدارس می شوند که بیش از ۲۶ هزار نفر از این تعداد تحصیلات خود را به پایان رسانده اند. تست سنجش سلامت.

مویدی با اشاره به اینکه تعداد شکایات دریافتی والدین مبنی بر اخذ وجه در ثبت نام دانش آموزان کم بوده است، گفت: از چند مورد شکایت والدین در هنگام ثبت نام دانش آموزان در مدارس مطلع شدیم که به سرعت پیگیری و اقدام شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید