رژیم لاغری سریع

شیرهای آفریقای جنوبی گردشگران را بدون چرخ رها می کردند

با آمدن به ملاقات با طبیعت وحشی و ساکنان آن در حفاظتگاه خصوصی آفریقای جنوبی “پارک شیرها و کرگدن”، خطر ماندن طولانی‌تر از آنچه انتظار داشتید و در معرض اعتراض در آنجا هستید. واقعیت این است که شیرهای خانگی سرگرمی جدیدی دارند که نمی توان آن را ایمن نامید – آنها لاستیک ماشین های گردشگران را می جوند.

توضیح اینکه چرا «شاهان هیولا» ناگهان عاشق لاستیک‌ها شدند، سخت است. دلیل آن قطعا گرسنگی نیست – آنها به وفور تغذیه می شوند. شاید دلیل آن فقط کنجکاوی ساده باشد. شیر ذاتاً چیزی جز یک گربه نیست و برای همه نمایندگان خانواده گربه ها بررسی محیط اطراف کاملاً طبیعی است.

روز قبل از پارک بازدیدکنندگان شاهد تصویر زیر بودند. صاحب یک وانت به سختی توانسته بود از جای خود بلند شود و از کابین خارج شود و یک شیر کوچک به آرامی سوار ماشین شد. به نظر می‌رسید چرخ جلو را دوست داشت و هر از گاهی شروع به نیش زدن به لاستیک کرد و تکه‌های لاستیک را بیرون می‌ریزد. گردشگران به نام ماهیگیران. آنها تلاش کردند تا حواس مرد چهارپا را از وعده غذایی خود پرت کنند، ناموفق بود. سرانجام یکی از کارگران این ایده را گرفت و یک سطل گوشت آورد و توانست شکارچی را با غذا فریب دهد تا او را از ماشین بدبخت دور نگه دارد.

هر بازدید کننده از پارک کتابچه ای دریافت می کند که حاوی توصیه های فوری در مورد نحوه رفتار در هنگام ملاقات با شیرها است. به گردشگران گفته می‌شود که شیشه‌های ماشین را باز نکنند یا سعی نکنند با فریاد یا حرکات آنها را دور کنند – شیرها بیهوده “پادشاه جانوران” نامیده نمی‌شوند و نمی‌توانند با رفتارهای بی‌احترامی مقابله کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر