شهدای پاسدار معبد از عمق استراتژیک کشورمان پاسداری کردند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر امیر عزیز نصیرزاده جانشین ستاد کل نیروهای مسلح، حجت الاسلام عبدالعلی رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح و سردار ابوالقاسم شریفی رئیس شهدای مدافع حرم. ستاد کل نیروهای مسلح با خانواده شهید مهدی ذاکر حسینی دیدار کرد

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در این دیدار گفت: شهدای پاسدار معبد با ایثار و از خود گذشتگی در آن سوی مرزها از حریم، امنیت و عمق راهبردی کشورمان پاسداری کردند.

وی با تاکید بر اهمیت نقش شهدا در ایجاد آرامش در جامعه گفت: شهدای مدافع حرم با انگیزه بالا و ایمانی بی نظیر از جان، خانواده، آسایش و عشق به جهاد گذشتند. ارزش ها و معبد خدا. با دشمن جنگیدند که باید قدر این تحولات جدید و ارزشمند را دانست.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه شهدا در راه شهادت از حمایت و صبر خانواده های خود برخوردار بودند افزود: صبر و بردباری خانواده های شهدا که با شور و شوق فرزندان خود را برابر خطا و دفاع به خط مقدم جنگ روانه کردند. حریم خصوصی خانوادهآ) انجام می دهند، از یاری غیبی و الهی است و این عزیزان نمونه های صبر و استقامت هستند.

شهید ذاکر حسینی فرزند یکی از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که داوطلبانه به سوریه اعزام شد و در سال ۱۳۹۵ در منطقه حلب سوریه به شهادت رسید.