شناسایی و انهدام باند بزرگ مواد مخدر با بیش از ۲ تن تریاک در هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان صبح امروز گفت: محیط بانان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با اقدامات اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی به طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و قاچاقچیان و سوداگران مرگ ادامه می دهند. آنها یک باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی کردند که قصد داشتند محموله های زیادی مواد مخدر را از مرز شرقی کشور به داخل استان منتقل کنند و با گسترش چتر اطلاعاتی، فعالیت سوداگران را زیر نظر داشتند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب روز گذشته با همکاری مشترک ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس، محورهای اصلی تردد و مخفیگاه قاچاقچیان را در محدوده هندبند شناسایی و در سه عملیات ۱۱ نفر را به طور همزمان دستگیر کردند. از سوداگران ۲ تن و ۲۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۴ دستگاه خودرو متعلق به این باند کشف و ضبط شد.

سردار غلامرضا جعفری خاطرنشان کرد: در بررسی ها مشخص شد اعضای این باند محموله های مواد مخدر را از مرز شرقی کشور وارد کرده و قصد انتقال این محموله عظیم مواد مخدر را به استان مرکزی کشور داشتند. توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان هرمزگان شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری پلیس در شناسایی و کشف جرائم و دستگیری مجرمان، امنیت را حق مشروع شهروندان دانست و از شهروندان عادی و عموم مردم قدرشناس استان خواست نسبت به هرگونه اقدام اقدام کنند. فعالیت های مجرمانه قاچاقچیان و تاجران. از طریق سامانه گزارش دهی ۱۲۸ ستاد مبارزه با مواد مخدر به پلیس اطلاع دهید تا در کمترین زمان ممکن مجرمان شناسایی و دستگیر شوند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید