شامپو قهوه ای و تبلیغات دروغین


به گزارش کالامل: شامپو سبگ یکی از انواع شامپوهای جدید موجود در بازار برای درمان ریزش مو است. تبلیغات بی شماری در مورد این محصول وجود دارد و باید حقایقی در مورد آن بدانید. .

همه این تبلیغات ادعا می کنند که استفاده از این شامپو معجزه قرن خواهد بود و … همان تیترهای زرد رنگی که در تمام صفحات اینستاگرام مشاهده می کنید.

اما حقیقت ماجرا این است که این شامپو یا هر شامپوی دیگر یک شبه کار نمی کند. برخی افراد فکر می کنند که فقط یک وعده شامپو قهوه ای می تواند موها را تغذیه کند و این به دلیل تبلیغات فروشندگان است. این محصول..

به طور کلی شامپو سبگ دارای خواص درمانی زیر است:

۱- کمک به توقف ریزش مو

۲- برای رشد مجدد با استفاده مداوم موثر است

۳- کمک به درمان شپش

۴- پیشگیری از ترد

اما مهم ترین مواد به کار رفته در این شامپو عبارتند از:

۱- کند کردن روغن (از ریزش جلوگیری می کند و به رشد مجدد کمک می کند)

۲- روغن رزماری (تقویت کننده مو)

۳- روغن اسپند (شپش و تخم‌مرغ‌ها را تمیز و از بین می‌برد)

۴- روغن بادام تلخ (برای نرم شدن و جلوگیری از ترد شدن)

شامپو قهوه ای و تبلیغات کاذب 2

حقایق اصلی و مهم ترین دروغ ها در مورد شامپو

یکی از بزرگترین دروغ هایی که در مورد این محصول شنیده می شود نتایج فوق العاده سریع آن است. برخی از فروشندگان ادعا می کنند که این محصول تنها پس از یک هفته ریزش مو را درمان می کند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ریزش موی شما یک شبه خوب نمی شود.

پس انتظار معجزه نداشته باشید. قوی ترین سرم ضد ریزش مو و Dr. پکیج های درمان ریزش مو بیز نیز توانایی درمان ریزش مو در یک هفته را ندارند و روند درمان کمی زمان می برد.

در حالت مناسب، می توانید انتظار داشته باشید که بعد از دو تا سه هفته استفاده مداوم یک روز در میان، تفاوتی در وضعیت مو و ریزش مو مشاهده کنید.

رشد دوباره؟ دروغ یا درست؟ به طور کلی، اگر موهای شما برای مدت طولانی ریزش داشته باشد، امکان رشد مجدد آن وجود ندارد، در غیر این صورت تمام کلینیک های کاشت مو باید با تجارت خود خداحافظی کنند.

فقط موهای از دست رفته و فولیکول های ضعیف شده قابل بازسازی هستند و موهای بسیار نازک نیز گزینه مناسبی برای بازسازی هستند.

دروغ شامپو ضد شپش مخصوص : شپش یکی از سخت ترین مشکلات مو در فصل تابستان است. درمان شپش سخت و دشوار است.در برخی موارد درمان آن ممکن نیست.

بهترین محصول ضد شپش سرم LS Prime است و استفاده از شامپو Sebag در کنار این محصولات می تواند موثرتر باشد، اما نه به خصوص به دلیل اینکه شپش ها بسیار سرسخت هستند.

اما خیر، خوب است اگر وارد محیطی می شوید که خطر عفونت وجود دارد و تخم شپش به سر شما منتقل می شود، هنگام استفاده از شامپو سبگ برای شپش، آمادگی برای رشد شپش فراهم نمی شود.

در پایان از سایت کالامال بابت ارائه اطلاعات مفید در مورد خرید شامپو قهوه ای تشکر می کنیم. برای مشاوره و خرید عمده انواع شامپو قهوه ای می توانید به سایت kalamal.com مراجعه کنید.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305456