شاخص متوالی TD در مورد فرصت خرید بیت کوین چه می گوید؟


بنابراین ارزهای دیجیتال آنها به عنوان جایگزینی برای ارزهای رایج وارد بازار معاملات شده اند. انواع مختلفی از این ارزهای الکترونیکی وجود دارد که یکی از آنهاست بیت کوین، که به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال شناخته می شود. بیت کوین از رمزگذاری کلید عمومی استفاده می کند و در اصل یک شبکه همتا به همتا است. این ارز برای تایید تراکنش های A استفاده می شودالگوریتم اجماع اثبات کار استفاده می کند هر کاربر می تواند به تعداد دلخواه آدرس داشته باشد. پس از انجام هر تراکنش، به تمامی اعضای شبکه اطلاع داده می شود تا این سکه ها دوباره معامله نشوند. این ارز دیجیتال مزایا و معایب زیادی دارد که مزیت های آن اعتبار زیادی به این ارز داده است. شاخص های مختلفی وجود دارد که روند بیت کوین و یکی از آنها را بررسی و پیش بینی می کند نشانگر ترتیبی TD است

هدف بیت کوین

بیت کوین مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده، با هدف و دلایلی ایجاد شده است که برخی از آنها عبارتند از:

  • بیت کوین بسیار قابل حمل است، به این معنی که کاربران می توانند هر مقدار ارز را به یک فلش، تکه کاغذ یا کیف پول الکترونیکی منتقل کنند. نقل و انتقالات و تراکنش های این ارزهای دیجیتال به راحتی با اسکن کد QR یا کلیک بر روی کیف پول آنلاین به صورت آنلاین انجام می شود. تمامی این نقل و انتقالات از طریق اینترنت و بدون واسطه و با کمترین هزینه انجام می شود.
  • یکی از اهداف کوین آزادی خرید است. این ارز تحت سلطه و کنترل هیچ دولت یا فردی نیست، بنابراین هیچ محدودیتی برای خرید وجود ندارد.
  • یکی از اهداف بیت کوین کنترل تراکنش های کاربران است. هیچ کس به جز شما نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. این اطلاعات شامل برداشت ها و خریدها، مبادلات و تراکنش ها می شود.
  • یکی دیگر از اهداف این ارز دیجیتال امکان انتخاب میزان کارمزد تراکنش است. معمولاً فرستنده تمام قیمت را می پردازد، زیرا کسر هزینه از گیرنده باعث ایجاد اختلاف در مبلغ پرداختی می شود.
  • رایج ترین راه برای ارتکاب کلاهبرداری در فضای دیجیتال، استفاده مجدد از ارز است. اما بیت کوین قابل جعل نیست. این ارز مانند سایر ارزهای الکترونیکی در تمامی الگوریتم های خود از فناوری بلاک چین و مکانیزم تایید جمعی استفاده می کند، بنابراین امکان تقلب در قالب بازپرداخت در این ارز دیجیتال وجود ندارد.
  • دارندگان این ارز می توانند با پشتیبان گیری و رمزگذاری از خرید و فروش ارز دیجیتال خود محافظت کنند، در غیر این صورت اطلاعات شخصی کاربر کاملا محفوظ است.

بیت کوین باید بخری یا نه؟

برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال یا کسانی که می خواهند شروع به سرمایه گذاری کنند، این سوال پیش می آید که آیا بیت کوین بخرند یا نه؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که شاخص هایی برای ارز دیجیتال وجود دارد که پیشرفت یا پسرفت این ارزهای الکترونیکی را بررسی می کند و پیش بینی می کند که خرید کدام ارز و فروش کدام ارز سودآور خواهد بود. یکی از این شاخص های معروف و پرکاربرد، نشانگر ترتیبی TD ارز دیجیتال ایجاد شده توسط تام دمارک برای شمع است. کاربران با استفاده از این نشانگر به راحتی می توانند موقعیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را شناسایی کنند.

این اندیکاتور دارای دو سیگنال اصلی است که سیگنال روند نزولی و سیگنال فروش است. وقتی قیمت ها افزایش می یابد و شمع ها به عدد ۹ یا ۸ می رسند، نشان دهنده یک سکه نزولی است. از سوی دیگر، زمانی که در طول یک روند نزولی از ۹ کندل متوالی عبور کرد، زمان خرید فرا می رسد. قبل از سقوط بازار پس از کرونا، TD Sequential Indicator قادر به پیش بینی دقیق سقف بود. اکنون این اندیکاتور اعلام می کند که زمان خرید بیت کوین فرا رسیده است. قبل از ورود به این بازار، باید این شاخص ها، نحوه عملکرد و نحوه استفاده از آنها را بشناسید.

عوامل موثر در قیمت بیت کوین

عواملی که بر قیمت بیت کوین تاثیر می گذارند عبارتند از:

  • عرضه و تقاضا:

در میان عوامل مختلفی که بر قیمت این ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارد، عرضه و تقاضا بیشتر بر آن تأثیر می‌گذارد. با افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتال، قیمت آن نیز افزایش می یابد و با کاهش تقاضا، قیمت آن نیز کاهش می یابد.

  • اخبار و رسانه ها:

ارزهای دیجیتال فعلی هنوز جایگاه خود را در بین مردم پیدا نکرده اند، بنابراین اطلاعات و آگاهی کافی در بین مردم وجود ندارد. هر روز اخبار و اظهاراتی در مورد ارزهای دیجیتال منتشر می شود که برخی از آنها دروغ و برخی درست است. این اخبار چه درست یا نادرست باشند، تاثیر زیادی بر افکار عمومی در مورد خرید یا عدم خرید ارزهای دیجیتال دارند. در نهایت، اخبار بر قیمت تاثیر می گذارد.

  • وجود ارزهای دیجیتال رقیب:

واضح است که بیت کوین در بین انواع ارزهای دیجیتال رتبه اول را دارد و بسیار محبوب است. این مقام اول می تواند دائمی باشد و با حضور یک رقیب قوی از بین برود. در صورت کاهش و تضعیف این ارز دیجیتال و یا معرفی ارز دیجیتال قدرتمندتری به بازار، با کاهش قیمت این ارز مواجه خواهیم شد.

  • اعتبار بیت کوین:

حضور در هر فضایی به ویژه فضای انتزاعی مستلزم اعتبار و پذیرش است. اگر اعتبار این ارز دیجیتال کاهش یابد، مطمئنا ارزش آن کاهش می یابد. به غیر از موارد ذکر شده، عوامل دیگری مانند هزینه استخراج آن، اسپرد بازار، میزان حق الزحمه ماینر برای ماینینگ و … نیز بر قیمت این ارز تاثیرگذار است.

خالی

کلام پایانی

مطمئناً در آینده ارزهای دیجیتال به اهداف بزرگی دست خواهند یافت و برای همه مردم جهان مورد استفاده جهانی قرار خواهند گرفت. در بین اشکال مختلف این ارز دیجیتال، بیت کوین یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال به حساب می آید. مطمئن نیستید که با سرمایه گذاری در این ارز می توان سود زیادی به دست آورد، زیرا بازار این ارز همیشه نوسانات زیادی دارد. مهمترین اصل ورود به عرصه ارز دیجیتال کسب دانش و اطلاعات کافی است. عدم آگاهی به شما آسیب می رساند. به طور کلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال سود بلندمدتی را به همراه دارد و توصیه می شود برای خرید، فروش و حضور در بازار سرمایه گذاری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال از افراد ماهر و آگاه مشاوره بگیرید.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=308213