س و الف – تحقیقات محارم

س: رابطه جنسی بین والدین و فرزندانشان چیست؟

پاسخ: والدین آزارگر جنسی، از رابطه جنسی به عنوان راهی برای کنترل فرزندان خود و به عنوان راهی برای تسکین ناامیدی جنسی و عاطفی استفاده می کنند، که معمولاً به دلیل یک رابطه نافرجام، خودخواه یا شریک زندگی است. زنای با محارم ربطی به عشق واقعی ندارد.

این تجربه برای کودکان مورد آزار جنسی ظالمانه، تحقیرآمیز و تحقیرکننده است. جدای از آن، دستکاری و تجاوزات جنسی والدین بدسرپرست، کودک را در معرض توافقات منفی مخرب، الگوهای رفتاری و واکنش های خودخواهانه قرار می دهد.

زنای با محارم کودکان را فلج می کند و باقیمانده سمی حاصل از این تجربه، که معمولاً سرکوب یا سرکوب می شود، معمولاً اعتماد را از بین می برد و به روش های آشکار و پنهان روابط جنسی بزرگسالان را آلوده می کند. این یک نیروی پنهان است که اغلب زمینه ساز اعمال خشونت آمیز است که بر روی بزهای قربانی بی گناه جابه جا می شوند.

س: چرا اصرار دارید که اکثریت مردان و زنان امروزی بازمانده از محارم هستند؟

پاسخ: سرنخ ها همه جا هستند و در حال گسترش هستند. محارم باستانی است و احتمالاً در تمام جوامع بشری رایج است. یک سرنخ قابل مشاهده، حضور همجنس گرایی است و این حضور، اگرچه اغلب سرکوب، سرکوب و مورد حمله قرار می گیرد، قدمت آن به گذشته و در سراسر جهان برمی گردد.

محارم رفتاری بسیار خودخواهانه است که توسط والدین بسیار خودخواه تحریک و تداوم یافته است. هر چه فرد خودخواه تر شود، کنترل کننده تر و آزارگرتر است و سوء استفاده جنسی معمولاً بخشی از آزار والدین است. سوء استفاده جنسی اغلب در ظاهر «عشق» یا «آموزش» ظاهر می شود.

در طول چهل سال گذشته، انسان ها، به ویژه در آمریکا، تصمیم گرفته اند بسیار خودخواه تر شوند. به این ترتیب، بسیار کنترل کننده، توهین آمیز و واکنشی است. تاکید بر تمایلات جنسی، که دیگر در آمریکا و سایر کشورها سرکوب نشده است، یک تاکید یا پدیده طبیعی نیست. در واقع آینه ای قابل اعتماد برای والدین-کودکی خودخواه است که پشت درهای بسته اتفاق می افتد و بوده است.

سرنخ‌ها در کلمات ترانه‌های ما، جنسیت (و خشونت) که در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ما نفوذ می‌کند، روی جلد مجلات، در هرج و مرج، سردرگمی، پورنوگرافی، تجاوز جنسی، بارداری در سنین نوجوانی، سوء مصرف مواد یافت می‌شوند. و علائم بیماری روانی سر به فلک کشیده که شایع شده است. اینها همه واکنش های خودخواهانه به چیزی است که ظاهرا هرگز اتفاق نیفتاده است.

س: آیا تجربه محارم همیشه مضر است؟

ج: بله. تجربه محارم از نظر عاطفی ویرانگر است و واکنش های خودخواهانه قوی را برمی انگیزد.

این واکنش‌ها به الگوهای رفتاری مخرب تبدیل می‌شوند که معمولاً به صورت حسادت شدید، الگوهای فریب، اجتناب، طفره رفتن، پوسته‌پوستی و امتناع از حضور ذهنی در واقعیت فعلی، مشکلات حافظه، مشکلات تصویر بدن و ادراک تحریف شده از بدن فیزیکی، غذا خوردن ظاهر می‌شوند. اختلالاتی مانند بی اشتهایی، پرخوری عصبی، و چاقی، خودارضایی بیش از حد، بی بند و باری جنسی، اجتناب از تمایلات جنسی، وسواس جنسی و تصاویر جنسی، سوء مصرف مواد، فحشا، انحراف، یک اختلال روانی یا عاطفی عمده، اقدام به خودکشی یا خودکشی.

بسیاری از بازماندگان زنای با محارم خود را در آهنگ، رقص، بازیگری، نقاشی، قانون یا طبیعت غرق می‌کنند تا بتوانند از درد فرار کنند و برای مدتی ناپدید شوند.

س: آیا شما می گویید که والدین آزار دهنده جنسی باعث بسیاری از بیماری های روحی، عاطفی، رفتاری و جنسی ما می شوند؟

ج: نه من می گویم که والدین آزارگر جنسی، که همواره در واکنش شدید به تجربیات خانوادگی خود، بازماندگان زنا با محارم هستند، از فرزندان خود به شیوه های خودخواهانه، خود محورانه و بی محبت استفاده می کنند و فرزندانشان، زمانی که تصمیم می گیرند خودخواهانه نسبت به تجربیات غیرمحبت آمیز خود واکنش نشان دهند، از آنها استفاده می کنند. و تداوم بیماریهای روحی، عاطفی، رفتاری و جنسی شخصی که آنها را آزار می دهد و آزار می دهد.

مسئولیت اصلی تجارب روزمره بازماندگان زنای با محارم (همه) منحصراً به ماهیت انتخاب آنها بستگی دارد. وقتی تجربه منفی است، انتخاب ها خودخواهانه و اشتباه هستند.

س: آیا فرد می تواند از تجربه محارم شفا یابد؟

پاسخ: «تجربه» چیزی نیست که باید از آن شفا پیدا کنیم، بلکه واکنش‌های خودخواهانه ما نسبت به تجربیات (منفی)مان است که نیاز به تغییر یا شفا دارد.

سوال اصلی تر این است که “آیا یک فرد می تواند از واکنش خودخواهانه شفا یابد؟” پاسخ من “بله” است. مشروط بر اینکه فردی صمیمانه و به طور مداوم مایل باشد از انجام کارهایی که می داند و انجام می دهد که اشتباه است دست بردارد، و صادقانه و پیوسته مایل باشد کاری را که می داند واقعاً درست است شروع کند و به انجام آن ادامه دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر