سید سلطان مرتضوی به عنوان وزیر پیشنهادی کار در مجلس معرفی شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری اعلام کرد که اوراق پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردا یکشنبه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام می شود. سولات مرتضوی بلافاصله برای تشریح برنامه ها در کمیسیون مربوطه حضور یافته و به سوالات اعضای محترم شورای اسلامی پاسخ خواهد داد.

وی گفت: خلاصه ای از فعالیت های مرتضوی و رئوس برنامه های مرتضوی نیز به همراه معرفی وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی به مجلس ارسال شده است.

معاون رئیس جمهور گفت: مرتضوی دارای سابقه مدیریت از بخشداری و معاونت فرمانداری تا فرمانداری و معاونت سیاسی وزارت کشور است.

حسینی تنوع و سطح مسئولیت های اجرایی مرتضوی را به گونه ای دانست که می تواند به خوبی از عهده مسئولیت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برآید و گفت: وی شهردار مشهد و آستان نیز بوده است. مقدس رضوی مدیرعامل سازمان اوقاف است و مصطفیحان نیز رئیس سازمان اموال بنیاد در این بنیاد بود.

وی گفت: مرتضوی نیز یک رسانه ای است که مدتی مدیرمسئول روزنامه دقت و دبیر کل انجمن خبرنگاران مسلمان بود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: از دیگر مسئولیت های وی عضویت و ریاست هیات مدیره بنیاد تعاون قضایی و آزادراه تهران – شمال است.

حسینی گفت: مرتضوی همچنین معاون اجرایی و رئیس نهاد ریاست جمهوری از ابتدای دولت سیزدهم، مسئول سفرهای استانی و پیگیری مصوبات سفرهای استانی و ارتباط گسترده با نمایندگان آنهاست. شوراهای اسلامی مانند جلسات متعدد آنها با مجامع استانی. نماینده.