سوئد ۵۰۰۰ سلاح ضد تانک به نظامی اوکراین می دهد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، سوئد، متحد بی نظیر آمریکا در جهان اسکاندیناوی، ادعا کرد کدام ممکن است نظامی اوکراین را به سلاح های جدید ضد تانک مجهز می تنبل.

به گزارش رویترز، وزیر حفاظت سوئد اظهار داشت کدام ممکن است ۵۰۰۰ سلاح جدید ضد تانک در اختیار اوکراین قرار خواهد داد. سوئد تاکنون ۵۰۰۰ سلاح ضد تانک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر از کیت ارتش به اوکراین کشتی کرده است.

آناتولی آنتونوف، فرستاده روسیه در آمریکا روز چهارشنبه اجتناب کرده اند پوشش های غرب در اوکراین انتقاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است کشتی سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعزام مزدوران به اوکراین «پوشش های فوق العاده خطرناکی است کدام ممکن است تهدیدی مستقیم برای ایمنی اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان است».

وی اظهار داشت: کشتی سلاح به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعزام مزدوران خارجی به اوکراین اقدامی فوق العاده غیرمسئولانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب رسان است. ارتش‌سازی اوکراین تهدیدی مستقیم برای ایمنی اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان است.

به آموزش داده شده است این دیپلمات روسی، بخش قابل توجهی اجتناب کرده اند تسلیحات حاضر شده اجتناب کرده اند سوی غرب به اوکراین توسط دست راهزنان، نازی ها، تروریست ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایتکاران است.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اخیراً اظهار داشت کدام ممکن است کشورش قصد دارد کمک های ارتش بیشتری اجتناب کرده اند جمله سامانه های ضد اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پهپادی، موشک های ضد تانک، سلاح های سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمات به کیف حاضر تنبل. او علاوه بر این اختصاص داده شده شد ۸۰۰ میلیون دلار کمک ارتش اضافی به اوکراین بدهد. (عمیق اصولاً)

کشورهای غربی به طور قابل توجهی آمریکا در سال های فعلی حمایت های پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش در عمق ای اجتناب کرده اند مقامات طرفدار غرب اوکراین حاضر کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ابتدای نبرد به حمایت های مزدور شخصی شکسته نشده داده اند.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داده است کدام ممکن است اقدامات غرب اجتناب کرده اند جمله کشتی سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزدوران به اوکراین خونین است. رئیس جمهور روسیه تحریم های جدید غرب علیه کشورش را {به دلیل} “عملیات ویژه” در اوکراین محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را ضربه مهلکی به اقتصاد جهانی توضیح دادن کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید