سهمیه ایران برای تماشای جام جهانی; بلیط ۷۵۰۰ – تجارتنیوز


به گزارش تجارت نیوز، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از توافق با قطری ها برای ایجاد دفتر مشترک بین دو کشور با هدف توسعه ارتباطات حمل و نقل و رفع فوری مشکلات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، جاسم بن السیف السلیطی وزیر حمل و نقل قطر به همراه هیئت همراه صبح امروز با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دیدار و درباره موضوعات مختلف گفت وگو کردند.

در این دیدار بر توسعه روابط دریایی، هوایی و حمل و نقل بین المللی دو کشور تاکید شد. همچنین در این دیدار موضوعات مختلف مربوط به جام جهانی و تسهیل سفر و اسکان شهروندان ایرانی در این ایام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار نماینده وزارت ورزش و جوانان از اختصاص ۷۵۰۰ بلیت به ایران برای تماشای جام جهانی توسط قطر خبر داد. در این نشست همچنین اعلام شد که حجم مبادلات کالاهای ایرانی از بنادر بوشهر و دیر به بنادر قطر در ۶ ماهه امسال ۲۰ درصد افزایش یافته است.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر وجود فرصت های فراوان برای همکاری ایران و قطر بر ایجاد دفتر مشترک همکاری در حوزه حمل و نقل بین دو کشور تاکید کرد.

وزیر حمل و نقل قطر همچنین روابط دو کشور را برادرانه و عمیق دانست و ایجاد دفتر مشترکی به پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی ایران را برای توسعه آنها ضروری دانست. رابطه