رژیم لاغری سریع

سم‌پاشی رسانه‌های ضدانقلاب علیه طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها


احمد راستینه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: با اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها، شاهدیم رسانه‌های ضد انقلاب که هیچ زمانی دلسوز مردم ایران نبوده و نانشان در ضربه زدن به کشور است، در صددند تا با تحریف واقعیت، سم‌پاشی و ایجاد نگرانی‌های کاذب، مردم را دچار یاس و ناامیدی کنند.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی افزود: هوشیاری مردم بزرگترین سرمایه است و قطعا متنفذین می‌توانند با تنویر افکار عمومی و تشریح زوایای این طرح جدید که باعث باز شدن بسیاری از گره‌های اقتصادی کشور می‌شود مردم را اقناع کنند تا شاهد شکوفایی اقتصادی کشور شویم.

نظارت جدی نمایندگان بر شیوه توزیع یارانه‌ها و حمایت از دهک‌های ضعیف

وی خاطرنشان کرد: خط قرمز مجلس شورای اسلامی معیشت مردم است و تمامی نمایندگان نظارت جدی بر شیوه توزیع یارانه‌ها و حمایت از دهک‌های ضعیف جامعه دارند.

راستینه تصریح کرد: مجلس دولت را مکلف به رفع مشکلات معیشتی اقشار کم‌درآمد جامعه کرده است و اگر پرداخت یارانه برای برخی انجام نشد، پس از فرآیند رفع مشکل، یارانه معوق پرداخت می‌شود.

مسؤولان اقتصادی با تشریح طرح افکار عمومی را اقناع کنند

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس اظهار داشت: از دستگاه‌های مسؤول خواهشمندیم به طور قاطع با برهم‌زنندگان آرامش مردم برخورد کرده و جلوی بروز خسارت به اموال مردم را بگیرند، همچنین از مسؤولان اقتصادی خواهشمندیم با قرار گرفتن در بین مردم، اجرای این طرح را تشریح و افکار عمومی را اقناع کنند.

انتهای پیام/۶۸۰۳۳
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید