سرپرستی محیط‌زیست: خرید اقیانوس‌های شادتر

به عنوان فرزندان نسلی از تبلیغات، کاملا منطقی است که کلمات و برچسب‌ها نقش مهمی در انتخاب‌هایی که هنگام خرید انجام می‌شود بازی می‌کنند. به هر حال، هیچ چیز نشان نداده است که برچسب گذاری مناسب چه تأثیری بر صنعتی مانند علاقه به ارگانیک و طبیعی دارد، که باعث شده افراد بیشتری نسبت به قبل به روشی کاملاً جدید به محصولات روی میزهای خود علاقه مند شوند. و در حالی که ممکن است در ابتدا چیزی که می تواند منجر به مراقبت بهتر از محیط زیست شود به نظر نمی رسد، حقیقت این است که تعریف کاملاً تعریف شده از غذاهای دریایی پایدار منجر به آگاهی بیشتر در مورد عادات خرید هوشمند و انتخاب های کلی خوب در هنگام انتخاب برخی مواد غذایی می شود.

بسیاری از شرکت‌هایی که حق حمایت از محصولی به‌عنوان ارگانیک یا کاملاً طبیعی را ندارند، همچنان همیشه از این برچسب‌ها استفاده می‌کنند، اما مطالعه کمی دقیق می‌تواند منجر به مراقبت مؤثرتر از محیط‌زیست شود. اگر نوع خاصی از ماهی به صورت منجمد در یک فروشگاه محلی هزاران مایل دورتر از منبع خود فروخته می شود، در زمانی از سال که ممکن است واقعا ماهیگیری برای گونه مورد نظر مناسب نباشد، این گزینه خوبی نیست زیرا به طور مستقیم بر خلاف تعریف غذاهای دریایی پایدار عمل می کند. شکار چیزهای خارج از فصل و سپس حمل و نقل آنها به بازسازی جمعیت کمکی نمی کند، و برای شکارچیانی که در شکارگاه مشترک هستند و قرار است در فواصل زمانی معینی به ساکنان استراحت بدهند، بی تاثیر است.

به همین دلیل، اغلب بهتر است به جای تمرکز روی محصولات از راه دور، به صورت محلی خرید کنید. اما در عین حال، اگر ناوگان قایق‌های محلی بیشتر به شکار غیرقانونی مردم محلی به نام کسب درآمد سریع علاقه دارند، رفتن به منطقه محلی دیگر بخشی از تعریف غذاهای دریایی پایدار نیست. صرف هزینه برای کنسرو ماهی آزاد آلاسکا یا سایر محصولات از آب‌هایی که قوانین شفاف هستند، مقررات رعایت می‌شود و همه چیز طبق برنامه‌ای عمل می‌کند تا به ساکنان اجازه دهد منابع خود را دوباره پر کنند، منطقی‌تر است. به این ترتیب، در فصل آینده ماهی به اندازه کافی وجود خواهد داشت و همه می توانند احساس بهتری داشته باشند از یک شام خوشمزه ماهی لذت ببرند، زیرا می دانند که نگرانی های زیست محیطی هنوز نشان می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر