سرویس بسته… | خبر فارس


به گزارش خبرگزاری فارس، در یادداشت محسن مهدیان آمده است «خدماتی که محدود…»

اولین. یک اصل کلیدی را فراموش نکنیم. جامعه ای که در آن نفاق کم می شود، جامعه ای است که شکوفا می شود.
ریا بدتر از کفر است. زیرا منافق در نفاق کافر است. جامعه ای که در آن نفاق کاهش یابد، بالغ است زیرا دشمن نمی تواند با لباس پوشیدن و تظاهر اشتباه کند.

دومین. چرا وقایع ۸۸ لقب فتنه را گرفتند؟ متهم به کلاهبرداری؟ اعتراض غیرقانونی نیست؟ با کشتن مردم، بیت المال از دست نمی رود؟ هیچ عنوان فتنه تنها به یک دلیل نبود: آمیزه ای غبارآلود از حق و باطل. به گونه ای که حق و باطل را نمی توان تشخیص داد; موارد باقیمانده زیر با همین عنوان بودند.

سوم. همان سال رهبری فرمودند این عمار است؟ چرا این را گفتند؟ آیا چهره های سیاسی و رسانه ای نیستند که علیه خیانت موضع بگیرند؟ بود؛ پس چرا گفتند این عمار است؟ عمار در تاریخ چه کرده است و چرا آن روز به عمار نیاز داشتیم؟

چهارم. در تاریخ آمده است که نقش عمار در لشکر امیرالمومنین(ع) شفاف سازی و پاکسازی غبار صفین بود تا حق و باطل تشخیص داده شود. عمار خائن بود.
در آن مدت منتقدان و مخالفان جنبش سبز خواستار محاکمه سران فتنه شدند. با این حال، کشور عمار را می خواست.
چرا آیا حق تعقیب قضایی را نداشتند؟ باید باشد اما محاکمه باید در برابر مردم در مقابل دادگاه برگزار می شد. توطئه ها باید خنثی شود تا حقیقت آشکار شود.

هدف نهایی از محاصره پنجم چه بود؟ هسر کمک می کند زمان و گرد و غبار بنشیند و دروغ خود را نشان دهد. مقررات منع رفت و آمد به پایان هیجان در کف خیابان کمک کرد تا مردم فهیم بتوانند صحنه را تماشا کنند. نقش هیسر محدود کردن فرصت روشنگری و برداشتن نقاب نفاق بود.
و این پروژه بزرگ انقلاب اسلامی است. مردم می خواهند هر تصمیمی، حتی اگر اجباری باشد، کارساز باشد. امام در مورد بنی صدر، بازرگان و منتظری نیز از همین راهبرد استفاده کردند. به هر یک از آنها گفت: «از اول می‌دانستم که اشتباه می‌کنند» اما با هم هستند تا گذشت زمان و عقل نقاب‌ها را از بین ببرد. رهبری با موسوی و جنبش سبز و فتنه هم همین کار را کردند. با امثال احمدی نژاد.

ششم و حالا در بیانیه موسوی توهین و توهین مهم نیست. مهم این است که دوران خیانت گذشته است. رقبای موسوی از افکار عمومی آگاه هستند. همه چیز روشن است. این یک خط با دو طرف است. چه حاضر و چه مخالف انقلاب اسلامی، حامیان داعش، تروریست ها، قاتلان، سلطنت طلبان، سلطنت طلبان و غیره.
این گفته موسوی بیان روشنی از مرزبندی او در سال ۸۸ با مردم و زمین و انقلاب بود. آن روز با حجاب و امروز نقاب بردار. بیا دیگه نیازی به جدی گرفتن آن نیست.
دوران نفاق به پایان رسیده است. این جامعه به بلوغ رسیده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید