سردار حسن زاده: اجازه نمی دهیم کسی امنیت تهران و کشور را به خطر بیندازد


سردار حسن زاده: اجازه نمی دهیم کسی امنیت تهران و کشور را به خطر بیندازد

به گزارش خبرنگار سیاسی مانیبان; سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه پاسداران تهران در حاشیه گردهمایی پایگاه بدون مرز در تهران به خبرنگاران گفت: با اشاره به مرزبندی اعتراضات باید ریشه‌های ناآرامی‌های اخیر را بررسی کنیم. ناآرامی های اخیر توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی سازماندهی شده است. هر چند که خودش اعتراف می کند و می گوید که از حمایت کردها برخوردار است. ما معتقدیم که مردم به دلیل اقدامات معترضان از حقوق مسلم خود محروم شدند، زیرا در تهران پس از چند روز مردم در مقابل مجلس تظاهرات کردند و جایی برای توقف اعتراض وجود نداشت.

وی با اشاره به مرزبندی اعتراضات و اغتشاشات افزود: آتش زدن اموال مردم، آسیب رساندن به اموال دولتی و کشیدن حجاب بر سر زنان و اقداماتی از این دست از برنامه های دشمن است. ما با آنها روبرو خواهیم شد، اما به کسی اجازه نمی دهیم. به خطر انداختن امنیت تهران و کشور و برهم زدن آرامش و نظم.

حسن زاده با اشاره به حمله اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع گروهک های تروریستی در کردستان، گفت: این منطقه تا کنون به پایگاه ضدانقلاب تبدیل شده بود و فعال بود، به همین دلیل حمله انقلابیون اسلامی باعث نابودی این منطقه شد. سپاه پاسداران، امکانات و تجهیزات آنها در مواضع تروریست ها.

منابع خبری

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=308299