ریکی به زنان با مشکلات باروری کمک می کند تا به اهداف بارداری خود برسند

درک ریکی، یک روش انرژی ژاپنی، ممکن است برای ذهن منطقی دشوار به نظر برسد، اما این به این دلیل است که در دنیای غرب ما تمایل داریم فقط آنچه را می بینیم درک کنیم. وقتی به بدن انسان نگاه می کنیم، جنبه های بیولوژیکی استخوان، پوست، مو و غیره و همچنین اجزای شیمیایی خون و هورمون ها را می بینیم.

محققان ثابت کرده اند که ما یک جزء انرژی را نیز تجسم می دهیم. انرژی در درون هر سلول و بین هر سلول وجود دارد – ماده ظریف ما. این انرژی هنگامی که مسدود یا کاهش یابد، می تواند باعث بسیاری از مسائل فیزیکی در بدن شود که شامل مشکلات باروری نیز می شود.

در بسیاری از مناطق جهان، درمان‌های پزشکی یا مدل‌های سلامت و تندرستی شامل ادغام نوعی داروی انرژی برای درمان کل بدن است. وقتی انرژی فرد از تعادل خارج می شود، بدن به نوعی تحت تاثیر قرار می گیرد. با گذشت زمان، عدم تعادل انرژی به عنوان نوعی علامت یا بیماری در بدن ظاهر می شود.

هر چه تمرین‌کننده بیشتر با یک روش انرژی کار کند، نسبت به آنچه در حوزه انرژی مشتری اتفاق می‌افتد یا نمی‌افتد، حساس‌تر می‌شود. پس از نوشتن مقاله ای در مورد ریکی و مسائل باروری، با کارن* تماس تلفنی دریافت کردم و در مورد چالش هایی که او در رابطه با باروری با آن روبه رو است و اینکه چگونه جامعه پزشکی به او توصیه می کند که یک تخمک اهدایی را بپذیرد یا دریافت کند، توضیح داد. چیزی در صدای او به من می گوید که می داند می تواند باردار شود. سپس در مورد آنچه که ریکی می تواند برای حمایت از بدن، ذهن و احساسات خود انجام دهد، بحث می کنیم، خواه او به تنهایی باردار شود یا فرآیند لقاح آزمایشگاهی را طی کند.

تاریخچه زندگی ما بر پویایی انرژی که در بدن ما رخ می دهد تأثیر می گذارد و ایجاد می کند. رفتارهای مثبت مانند عادات غذایی خوب، ورزش و عزت نفس سالم جریان انرژی مثبت را در بدن تغذیه می کند. استرس مداوم، عدم ورزش، سوء مصرف مواد و داشتن یک سیستم باور منفی یا ترسناک باعث ایجاد بلوک هایی در میدان انرژی می شود که جریان را به نواحی مختلف بدن کاهش می دهد. میدان انرژی همچنین ممکن است در اثر شکستگی استخوان، افتادن، جراحی های گذشته، بیماری های بزرگ یا استرس عاطفی یا روانی طولانی مدت آسیب ببیند.

یک متخصص انرژی ابتدا باید آنچه را که در کل حوزه انرژی مشتری اتفاق می افتد یا نه، ارزیابی کند و سپس برای تعمیر و بازیابی آن تلاش کند. چیزی که هنگام جستجوی هر روش انرژی برای درمان باید بدانیم این است که سال ها یا حتی دهه ها برای ایجاد پویایی انرژی در بدن ما رخ می دهد تا از اهداف سلامتی و بارداری ما حمایت کند یا مانع شود. بازیابی سلامتی با استفاده از ریکی یک فرآیند است.

در اولین جلسه‌ام با کارن، مکان‌هایی که انرژی او مسدود شده یا از تعادل خارج شده است را بررسی کردم و شروع به بازیابی میدان انرژی او کردم. متوجه شدم که انرژی اطراف دستگاه تناسلی او بسیار کم است. انرژی تخمدان چپ بیش از حد داغ به نظر می رسید، و به نظر می رسید که انرژی جدا شده یا با بقیه دستگاه تناسلی مرتبط نیست. مشاهده کردم که میدان او در سمت چپ در آن نواحی در حال نشت انرژی است، بنابراین شروع به کار کردم تا نشت انرژی را ببندم و میدان او را با ریکی اشباع کنم. همچنین احساس کردم سینوس های سمت راست او را اذیت می کند.

تمام اعضای بدن ما در حفظ سلامت ما نقش دارند. انرژی ما، زمانی که در حد مطلوب باشد، از سلامت و تندرستی کل پشتیبانی می کند. این سوخت برای تمام سیستم ها و اندام های بدن ما فراهم می کند تا با ظرفیت کامل کار کنند. بدون مخزن پر ممکن است احساس کنیم که در سطوح مختلف در حال مبارزه هستیم. بدن ما ممکن است نتواند به شکلی که اجزای مختلف برای آن در نظر گرفته شده اند، عملکرد کاملی داشته باشد و حالات عاطفی یا ذهنی ما ممکن است افسردگی را تجربه کنند یا احساس غرق شدن کنیم.

برخلاف عرصه پزشکی که در آن پزشکان اندازه‌گیری سطوح هورمون، رشد فولیکول، ناهنجاری‌های آناتومیک و سایر الگوها را در حین بررسی ناباروری یادداشت می‌کنند، ریکی نمی‌تواند اختلالات خاصی را در زمینه انرژی یک زن برچسب‌گذاری کند، زیرا پویایی انرژی هر فرد متفاوت است. موضوع رایج این است که انرژی هر زن به نوعی کاهش می یابد، اما دلیل سطوح پایین انرژی برای هر یک متفاوت است.

پس از پایان ارزیابی میدان انرژی، از ریکی استفاده کردم تا بدن پر انرژی کارن را به تعادل برگردانم. بازیابی انرژی بدن و ترمیم خطوط انرژی شکسته و تحلیل رفته (چاکراها، مریدین ها، نادی ها، خط هارا) که انرژی را به قسمت های مختلف بدن می فرستند ممکن است چندین جلسه طول بکشد. خوشبختانه، ریکی می تواند افراد را از راه دور با انرژی به هم متصل کند و به نتایج شگفت انگیز یکسانی دست یابد، چه از هم جدا باشند و چه از نظر فیزیکی در یک فضا.

ریکی را می توان در طول چرخه زنان برای حمایت از رشد فولیکول ها و به کارگیری تخمک های سالم، لقاح تخمک ها و کمک به لانه گزینی جنین در دیواره رحم استفاده کرد. ریکی همچنین تعادل عاطفی و ذهنی را فراهم می کند و به مشتری کمک می کند تا با روند باروری به روشی مثبت تر هماهنگ شود. برای زن بسیار دلسرد کننده است که جامعه پزشکی به او بگوید که وقتی احساس قدرت می کند که خانواده اش را نشان دهد باید تسلیم شود. منفی گرایی در زمینه های احساسی و انرژی او نفوذ می کند و بلوک های بیشتری ایجاد می کند. ریکی از او حمایت می‌کند تا بداند همه چیز به بهترین شکل انجام می‌شود و همه بخش‌های او در جهت ایجاد عالی‌ترین خیر برای همه کار می‌کنند. ما مظهر قدرتمندی هستیم، مخصوصاً در جایی که قلبمان ساکن است. انرژی از اندیشه پیروی می کند و از احساسات ما نیرو می گیرد.

برای زنانی که مشکلات باروری دارند، مهم است که بدانند که فرآیند دریافت ریکی برای بازگرداندن میدان انرژی باید در اسرع وقت شروع شود، زمانی که شما به هر طریقی قصد بارداری دارید. این به میدان انرژی یک زن زمان می‌دهد تا برای شروع چرخه جدید شما پاک، تعمیر و تقویت شود. ریکی همچنین به کمبود انرژی که یک زن در سه ماهه اول و سوم بارداری احساس می‌کند کمک می‌کند و همچنین از زایمان و زایمان پشتیبانی می‌کند.

یکی از مراجعین پزشکی که با موفقیت از ریکی برای باردار شدن استفاده کرد، خاطرنشان کرد که اگرچه هیچ مطالعه علمی در مورد ریکی در درمان باروری وجود ندارد، ناباروری یک بحران پزشکی برای یک زوج است که بر هر جنبه از زندگی و رفاه آنها تأثیر می گذارد. مراقبت دقیق از یکدیگر و رابطه در این مدت الزامی است.

تنوع بخشیدن به تیم درمانی خود، از جمله خودتان به عنوان یک عضو متعهد، تفاوت را در سرعت رسیدن به اهدافتان ایجاد خواهد کرد. ریکی که مشتریان در این فرآیند دریافت می کنند نه تنها از فرآیند تولید مثل پشتیبانی می کند بلکه به ایجاد تعادل و آرامش در ذهن، بدن و زندگی کمک می کند.

* نام مشتری برای محافظت از حریم خصوصی تغییر کرد

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر