رژیم غذایی استاندارد آمریکایی و چرا باید سم زدایی را در نظر بگیرید

به ندرت پیش می آید که بتوانید تلویزیون را روشن کنید یا مجله بخوانید بدون اینکه با مشکل چاقی در ایالات متحده مواجه شوید. بر کسی پوشیده نیست که چرا چاقی یک مشکل بزرگ هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان است. رژیم غذایی استاندارد آمریکایی (همچنین به عنوان SAD شناخته می شود) علت اصلی است. در جامعه ما، خرید یک غذای فست فود بسیار ساده‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر از خرید یک غذای فست فود و تهیه غذای خود است.

یک رژیم غذایی معمولی می تواند شامل غذاهای بسیار فرآوری شده باشد، به این معنی که کالری، چربی، نمک، قند و کلسترول بالا باشد. ناگفته نماند تمام محصولاتی که حاوی ترکیباتی هستند که تلفظ آنها دشوار است. خوردن این نوع غذاها به طور منظم منجر به افزایش وزن می شود. به این واقعیت اضافه کنید که بسیاری از مردم سبک زندگی کم تحرکی دارند، به راحتی می توان فهمید که چگونه یک فرد می تواند به راحتی چاق شود.

حتی اگر خود را دارای اضافه وزن نمی دانید، باز هم ممکن است از تغییر عادات غذایی خود سود ببرید. امروزه بسیاری از مردم بیشتر از میوه یا سبزیجات گوشت مصرف می کنند. در حالی که گوشت ممکن است سالم در نظر گرفته شود، به میزان مصرف و نحوه تهیه آن نیز بستگی دارد. مرغ سرخ شده در مقایسه با مرغ پخته شده تفاوت زیادی از نظر چربی، کالری و کلسترول ایجاد می کند. هضم گوشت نیز در مقایسه با میوه ها و سبزیجات بسیار بیشتر طول می کشد تا بدن هضم شود.

اگر مخالف تغییر شدید عادات غذایی خود هستید، یکی از راه‌های کمک به حفظ سلامتی این است که سم‌زدایی را در نظر بگیرید. روش های مختلفی برای انجام سم زدایی بدن وجود دارد اما راه اصلی از طریق رژیم غذایی است. سم زدایی مایع یا آبمیوه ناشتا وجود دارد. رژیم های سم زدایی نیز وجود دارد که در آن شما فقط سبزیجات مصرف می کنید. این نوع رژیم‌های سم‌زدایی فقط برای مدت کوتاهی، معمولاً ۳ تا ۷ روز دوام می‌آورند. هر چیزی طولانی تر از آن خطرناک تلقی می شود و می تواند سلامت شما را به خطر بیندازد.

همچنین به خاطر داشته باشید که سم زدایی برای سلامتی لازم نیست. این به سادگی گزینه ای است که بسیاری از افراد برای کمک به جوان سازی بدن خود از آن استفاده می کنند. برخی از مزایای متعدد عبارتند از:

  • افزایش انرژی
  • بهبود سلامت ایمنی
  • پوست شفاف تر
  • کاهش وزن
  • بهبود هضم

همیشه بهتر است قبل از شروع به استفاده از رژیم‌های سم‌زدایی مختلف، مشاوره دریافت کنید. شما همچنین باید از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشاوره بگیرید زیرا اگر در حال حاضر از هر نوع دارویی استفاده می کنید، بسیاری از این رژیم ها به خوبی کار نمی کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر