روس‌ها تحریم‌ها را همراه خود ارزهای دیجیتال در اطراف می‌زنند


رئیس موسسه مالی مرکزی اروپا هشدار داد کدام ممکن است روس ها اجتناب کرده اند ارزهای دیجیتال برای خیلی زدن تحریم ها استفاده می کنند.

به گزارش خبرآنلاین را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نقل اجتناب کرده اند بلومبرگ، کریستین لاگارد در سال قبلی همراه خود ملاحظه به اینکه کمیت روبل تغییر به پول خارجی دیجیتال به بالاترین درجه شخصی رسید.

او تاکید کرد کدام ممکن است در واقعً اجتناب کرده اند دارایی های رمزنگاری شناخته شده به عنوان راهی برای خیلی زدن تحریم ها استفاده می تواند.

هدف اجتناب کرده اند این تحریم ها محدود کننده ظرفیت روسیه برای خرید و فروش همراه خود دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ارزهای در سراسر جهان است.

جاناتان لوین، یکی اجتناب کرده اند بنیانگذاران Chainalysis، تحلیلگر بلاک چین، ذکر شد به همان اندازه هفته قبلی، هیچ مدرکی مبنی بر استفاده مقامات روسیه هر دو پوتین اجتناب کرده اند پول خارجی دیجیتال برای خیلی زدن تحریم ها وجود نداشت.

او را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از کارشناس تولید دیگری به سنای آمریکا گفتند کدام ممکن است بازار ارزهای دیجیتال برای خطرناک اجتناب کرده اند تحریم‌های در عمق روسیه برای تسهیل در آن فوق العاده نوزاد است.

طبق گزارش کایکو، به همان اندازه ۲۲ مارس، روبل کایکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید استیبل کوین کمتر اجتناب کرده اند ۹ میلیون دلار تخفیف شدند.

این ۲۰ به همان اندازه ۴۰ میلیارد دلار کمتر اجتناب کرده اند ابعاد جهانی است.

{بعد از همه احتمالاً روس ها چندین سال است کدام ممکن است به این موضوع در نظر گرفته شده می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعاقباً روبل را اجتناب کرده اند موجود در ملت به بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید z تغییر نمی کنند..

۵۶۵۴

معمول امتیاز ۵۴ اجتناب کرده اند ۵

اجتناب کرده اند کل کل ۱ رای

لینک مختصر: https://pulbank.ir/?p=292736