رقابت ۱۲ نفر درششمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی آستارا – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسینعلی رضا زاده ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین دوره انتخابات شورای هیئت‌های مذهبی همزمان با سراسر کشور در آستارا برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این انتخابات در دو حوزه آستارا و لوندویل برگزار شد، ادامه داد: ۱۲ نفر در آستارا و بخش مرکزی و ۵ نفر در بخش لوندویل نامزد انتخابات بودند.

حجت الاسلام رضازاده اضافه کرد: بعد از شمارش آرا در آستارا و بخش مرکزی ارژنگ کرمیانی، رحیم پورواجد، کریم اندرونی، غلامرضا اژدرپور و آرمان عزتی‌اصل به عنوان ۵ عضو اصلی و امین صدق‌نژاد، قدرت‌الله ابراهیمی و علی حیدرنیا نیز به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مذهبی انتخاب شدند.

وی افزود: در لوندویل نیز منوچهر رخسارزاده، علی‌حیدر جوینده و بهروز قلی‌زاده به عنوان اعضای اصلی شورا و علی نورالله‌ی نوین و اسماعیل حسین‌پناه نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

وی با اشاره به نتایج مثبت برگزاری انتخابات شورای هیئت‌های مذهبی در آستارا طی دوره‌های گذشته، گفت: برطرف کردن آسیب‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی یکپارچه، منظم و منسجم مذهبی با مدیریت هیأت‌های مذهبی و هدایت و حمایت سازمان تبلیغات اسلامی از جمله این دست آورده‌ای فعالیت شورای هیئت‌های مذهبی در آستارا بوده است.