رستم قاسمی: پرونده وکیل من در مراحل اولیه است/ به نهادهای نظارتی دولت ایمان کامل دارم/ باید با دقت و بدون ملاحظه رسیدگی شود


رستم قاسمی: پرونده وکیل من در مراحل اولیه است/ به نهادهای نظارتی دولت ایمان کامل دارم/ باید با دقت و بدون ملاحظه رسیدگی شود

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در اطلاعیه ای درباره تحولات اخیر وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: تمامی مطالب ذکر شده تنها حدس و گمان است که صحت و سقم آن مشخص و تایید نشده است.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در خصوص رسوایی های اخیر رسانه ای در خصوص وزارت راه و شهرسازی اطلاعیه ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: انتشار خبری اخیر درباره یکی از مشاوران اینجانب و رسیدگی به اتهامات شخص مذکور توسط سازمان دیده بان دولت مورد سوء استفاده و تخریب دشمنان نظام قرار گرفته است. کارکنان وزارت راه و شهرسازی به ویژه جوانان انقلابی و متعهد این وزارتخانه.

در همین راستا خاطرنشان می‌شود که این موضوع در مرحله اولیه است و تا تکمیل تحقیقات از سوی نهادهای نظارتی و قضایی برای حفظ حریم خصوصی افراد، اطلاعاتی از این موضوع منتشر نشده است و تمامی مطالب ذکر شده در حد حدس و گمان است. ، که صحت آن معلوم است و مورد تایید نیست.

در بخش دوم این بیانیه آمده است: اینجانب به عنوان وزیر راه و شهرسازی ضمن اعتماد کامل به نهادهای نظارتی دولت، رسیدگی دقیق و غیرموجه به ادعای هر یک از صاحبان سهام را ضروری و واجب می‌دانم. هر دفتر با عنایت به سرعت عمل این وزارتخانه، در تکمیل تحقیقات و روشن شدن واقعیت ها اعلام همکاری می نمایم. اما رسانه ها باید قبل از اثبات اتهامات در مراجع ذی صلاح قضایی و لطمه زدن به حیثیت افراد، از گمانه زنی های بی اساس خودداری کنند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: البته در یک سال گذشته اقدامات قابل توجهی برای بستن موانع فساد در وزارت راه و شهرسازی صورت گرفته است که در مقاطعی با اقدامات خرابکارانه زیادی مواجه شده است. تبلیغات شفافیت همه جانبه در این فرآیند. ساماندهی، حذف امضاهای طلایی، عدالت در امکانات مالی، بازپس گیری ثروت و اموال ملی در دست اشرار، حکایت از آن داشت که انشاالله گزارش کامل ایشان به دست مردم شریف برسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=306170