رئیس تعزیرات حکومتی: بیش از ۳۰۰۰ متخلف نانوایی پلمب شدند


به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

در این جلسه رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دادگستری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنگویان دولت حضور داشتند. گزارشی از آخرین وضعیت قیمت بازار ارائه شد.

در گزارش ارائه شده در جلسه تنظیم بازار امروز، بر این موضوع تاکید شد: نگرانی از بابت موجودی و موجودی کالاهای اساسی و کمیت کالاهای مهم سبد خانوار و همچنین قیمت این کالاها در بازار وجود ندارد. ، یک ثبات قابل قبول است.

در ادامه موسی عباس زاده محمودی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی نیز گزارشی از تعداد تخلفات و جرایم تعیین شده در هفته گذشته ارائه کرد و گفت: هفته گذشته چهار شرکت بزرگ تولید کننده رب گوجه فرنگی ۱۷۵ میلیارد جریمه شدند. تومان برای نقض و عدم رعایت حقوق مصرف کننده. ۱۰۴ میلیارد تومان، ۲۲ میلیارد تومان و ۹ میلیارد تومان جریمه شد.

وی از شناسایی و برخورد با نانوایی های متخلف در طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها خبر داد و افزود: همزمان با اجرای این طرح، هفته گذشته بیش از ۳ هزار نانوایی متخلف وارد عمل شده و پلمب شدند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید