دیجی‌پ حضور شرکت‌ها و بازیگران صنعت بیمه را در پلتفرم دیجی کالا به نمایش گذاشت


پول بانکی: دیجی‌پ بازوی فین‌تک و بیمه‌تک گروه دیجی‌کالا با مشارکت با یک شرکت بیمه معتبر و ارائه بیمه بر روی دستگاه‌های الکترونیکی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و ایجاد یک تجربه یکپارچه کاملا آنلاین و متمایز، رسماً وارد صنعت بیمه شده است.

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی DGP، این شرکت طی یک سال گذشته با شناسایی، طراحی و ساخت زیرساخت های مناسب خود را برای حضور موثر شرکت های بیمه و بازیکنان برای ارائه این خدمت آماده کرده است و هم اکنون این سرویس به صورت رسمی در اختیار خریداران دستگاه های الکترونیکی بر روی بستر دیجیکلا قرار گرفته است. . .

لازم به ذکر است مرحله آزمایشی این سرویس از دی ماه ۱۴۰۰ برای خریداران دستگاه های الکترونیکی در دیجی کالا آغاز شد و با توجه به استقبال کاربران، از نیمه تیرماه سال جاری به صورت رسمی در اختیار تمامی خریداران دستگاه های الکترونیکی قرار گرفت.

برای استفاده از بیمه اقلام دیجیتالی مانند گوشی، تبلت، کنسول بازی و لپ تاپ و در آینده تمامی اقلام دیجیتال خانگی و اداری کافی است در هنگام خرید از فروشگاه دیجیک گزینه بیمه تجهیزات دیجیتال را فعال کرده و کالا را ارسال نمایید. . بیمه برای اضافه کردن سبد خرید شما.

برای استفاده از بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی دیجی‌پ در صورت بروز خسارت کافی است حداکثر ظرف مدت پنج روز پس از آن از طریق تلفن، ایمیل، پنل کاربری دیجی‌پ و در آینده از طریق پنل کاربری با مرکز هماهنگی و رسیدگی تماس بگیرید. در بین کاربران دیجی کالا. خسارت وارد کنید و خسارت را گزارش کنید.

در مرحله بعد کارشناس مربوطه به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و دستگاه دیجیتال، جعبه و لوازم جانبی آن را در اختیار گرفته و مدارک بیمه را بررسی می کند.

خالی

در نهایت جبران خسارات ناشی از خطرات تحت پوشش بیمه نامه بدون حضور فیزیکی بیمه گذار با چند کلیک ساده و بدون نیاز به حضور فیزیکی با در نظر گرفتن کمترین فرانشیز و بدون. هزینه های استهلاک، به گونه ای که قابلیت اجرا و سهولت استفاده از بیمه را برای خریداران افزایش دهد.

لازم به ذکر است در تمامی مراحل رسیدگی و جبران خسارت، شرکت بیمه از پیشرفت و نتایج مطلع خواهد شد.

شرکت دیجیپ دیجی کالا طراحی و ساخت زیرساخت های خدماتی در حوزه بیمه را با ارائه بیمه طیفی از کالاهای دیجیتال آغاز کرده و به زودی دامنه این خدمات را در چارچوب قوانین و مقررات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به صورت هوشمند گسترش خواهد داد تا دیجی کالا گروه حضور دارد. یک تجربه بسیار قدرتمند و متنوع در زمینه اینسورتک و ارائه‌دهنده خدمات بیمه مبتنی بر فناوری، ترجیح می‌دهد با تمامی ذینفعان صنعت بیمه اعم از نمایندگان و کارگزاران در ایران هماهنگ باشد.

خالی

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305003