دو سینمای تهران یکشنبه ها نیم بها می شوند/اجرای طرح از نیمه آبان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه نقل از خبرگزاری مهر، روابط عمومی موسسه تصویر شهر مجید اکبر شاهی مدیرعامل این سازمان گفت: ملت پس از تجربه موفق اجرای طرح های تابستانی در تماشاخانه های تماشا، عصبانیت و یک راز تصمیم گرفتیم مقدمات را فراهم کنیم رفاه بیشتر در نیمه دوم سال، شهروندان زیر مجموعه سینما و رکود بر بازار فرهنگ تاثیر می گذارد هنر سایه بیندازید فکر کنید خوشبختانه با تصویب شورای صنفی نمایش از نصف تصمیم گرفته شد نوامبر بلیط سینماعصبانیتو “دیدن” بیشتر سه شنبه، یکشنبه نیز برای مخاطبان نیم بیرون ارائه خواهد شد، و برای بقیه هفته، اولین اکران نیز ارائه خواهد شد نیم بیرون خواهد بود

وی افزود: پردیس سینمایی «ملت» نیز بلیت فیلم های منتخب را در قالب طرح های شناور ارائه می کند. در این طرح سه روز (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) ابتدای هفته تا ساعت ۱۷:۰۰ نیم بیرون و برای همه فیلم ها از ساعت ۱۷:۰۰ بیرون بلیت از ۴۵ هزار تومان به ۳۵ هزار تومان کاهش می یابد. طبق معمول روزهای دیگر هفته قیمت بلیط کامل روز سه شنبه نیم بیرون و سه روز آخر هفته (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) به قیمت تمام شده به شهروندان ارائه می شود.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر همچنین گفت: پردیس سینمایی «رازی» یکی دیگر از سینماهای زیرمجموعه این موسسه است که از ابتدای امسال تسهیلات ویژه ای را در اختیار شهروندان جنوب شهر تهران قرار داده است. قیمت بلیت های آن مانند سال گذشته در تمام روزهای هفته با قیمت ۱۵ هزار تومان به مخاطبان عرضه می شود.

اکبر شاهی وی در خاتمه گفت: امیدواریم با اجرای این طرح اقشاری ​​از جامعه که سینما را از کارنامه خانگی خود حذف کرده اند دوباره خود را با سینما سازگار کرده و برای تماشای فیلم به سینما بیایند.

پردیس سینمایی گالری ملت پردیس سینمایی با ۱۲ سالن نمایش جنب ملت بستان در بزرگراه نیایش عصبانیت در منطقه شهر ری و تماشا در منطقه یافت آباد هر کدام با ۳ سالن و میدان گمرک رازی با ۲ سالن میزبان شهروندان و تماشاگران سینما هستند.