داغ «بیتا» و «یکتا» … – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانخبرگزاری مهر ، گروه استان: شهید مسلم جاویدی مهر متولد ۱۳۶۱ در روستای مزرج شهرستان کوچان از توابع خراسان رضوی بود که وارد میدان شد و پس از اغتشاشات و اغتشاشات توسط برخی اشرار به شهادت رسید.

این شهید والامقام که از افسران تیپ تهاجمی متحرک ۲۷۷ شهید تولایی کوچان بود. در کارنامه وی ۲۴ سال خدمت وظیفه شناسانه در ارتش جمهوری اسلامی ایران و جانبازی ۵۰ درصد در پاکسازی میادین مین برجای مانده از هشت سال دفاع مقدس و در شامگاه ۳۰ شهریور به درجه رفیع شهادت نائل آمد. مردم، کشور و نظام اسلامی.

همسر شهید جاویدی مهر با تاکید بر اینکه شهید بسیار علاقه مند به خدمت به نظام و کشور بود، گفت: زمانی که مسلم در اهواز سرباز شد به دلیل مجروحیت به او پیشنهاد بازنشستگی دادند، اما او برای خدمت با لباس سربازی بازنشسته شد. سیستم. مردم قبول نکردند و به همین ترتیب شهید شدند.

وی افزود: می خواهم فرد مهاجم را از نزدیک ببینم و بپرسم چرا همسرم را کشت و دختر ۶ ساله و دختر ۹ ساله ام را یتیم کرد؟

شعاعی با اشاره به اینکه شهید مسلم جاویدی مهر علاقه خاصی به امام حسین (ع) و شهادت داشت، تصریح کرد: بعد از انفجار مین و قتل عام همیشه افسوس می خورد که چرا شهید نشدم، نمی خواستم بمیرم. راه مشترک و سرانجام آرزوی شهادتش برآورده شد.