خودارضایی به عنوان انگیزه: یک انگیزه واقعی برای مراقبت از آلت تناسلی مرد

همه گاهی اوقات کار را به تعویق می اندازند، و “به تعویق انداختن” گاه به گاه ضرر کمی دارد. اما گاهی اوقات تعلل به یک مشکل تبدیل می شود و فرد به کمی انگیزه اضافی نیاز دارد تا بتواند به سمت جلو حرکت کند. افراد مختلف با چیزهای متفاوتی انگیزه می گیرند، اما برای بسیاری از مردان خودارضایی می تواند به عنوان انگیزه ای برای انجام کارها استفاده شود. تا زمانی که در مراقبت از آلت تناسلی آنها اختلالی ایجاد نکند، استفاده از خودارضایی به عنوان انگیزه ممکن است برای بسیاری از مردان یک ترفند مفید باشد.

نظریه انگیزه

تئوری انگیزه روشی کاملاً ثابت برای ایجاد انگیزه در فرد است. به عنوان مثال، بسیاری از افراد در شغل خود سخت‌تر کار می‌کنند اگر بدانند که نوعی پاداش معنادار از آن حاصل می‌شود – افزایش حقوق، موقعیت جدید، دفتر بزرگ‌تر، زمان انعطاف‌پذیرتر و غیره. و برای برخی از افراد، پایبندی به یک رژیم آسان‌تر است اگر پاداش‌هایی مانند یک روز تعطیل از رژیم در هفته وجود داشته باشد.

برای انگیزه کار، پاداش باید چیزی باشد که فرد آن را معنادار می‌داند. اگر مردی به ندرت خودارضایی می کند یا خودارضایی می کند اما نگرش “من می توانم آن را تحمل کنم یا بگذارم” داشته باشد، استفاده از خودارضایی به عنوان انگیزه ممکن است موثر نباشد. به طور مشابه، اگر مردی تاکید زیادی بر خودارضایی داشته باشد، استفاده از آن به عنوان یک انگیزه ممکن است پیچیده باشد – او باید در طول زمانی که برای رسیدن به پاداش تلاش می‌کند احساس پاداش کند اما احساس تنبیه نکند (با ناتوانی در خودارضایی).

در اینجا چند سناریو از نحوه عملکرد خودارضایی به عنوان انگیزه وجود دارد.

– حداکثر خستگی فرد یک وظیفه جدید در محل کار دارد، اما این کاری است که حداقل برای او جالب نیست. موضوع خسته کننده است، روند کار خسته کننده است و جایی برای انجام هیچ کاری به جز کار غیرمستقیم و غیرمستقیم وجود ندارد. این کار باید انجام شود، اما فرد فقط از انجام آن می‌ترسد – حتی اگر می‌داند زمانی که شروع به کار کند، انجام آن چندان طول نمی‌کشد. فرد با استفاده از خودارضایی به عنوان یک فریب، به خود قول می دهد که امشب ۲ ساعت خود را تحریک کند – اما به شرطی که قبل از ترک کار، تکلیف را کامل کند.

– مسافت حمل طولانی. استیو برای مدت طولانی قصد رنگ آمیزی آپارتمان خود را داشته است، اما آن را به تعویق انداخته است. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد – پاک کردن کاغذ دیواری در یک اتاق، وصله کردن دیوارها در دو اتاق دیگر، آستر کاری تمام سطوح و قرار دادن حداقل دو لایه روی هر دیوار. انجام آن یک هفته طول می کشد و باید تمام شود، اما استیو از نقاشی متنفر است. در نهایت کمرش را می بندد و قول می دهد: اگرچه او فردی است که هر شب خودارضایی می کند، اما قبول می کند که تا زمانی که کل آپارتمان رنگ نشده، اصلاً خودش را نوازش نکند. (و با این انگیزه، او حتی موفق می شود همه چیز را یک روز زودتر انجام دهد.)

– بازی به عنوان شما. لی واقعاً نیاز به کاهش وزن دارد – حداقل ۳۰ پوند. اما او برای مقاومت در برابر غذا بسیار سخت است. برای اینکه به او کمک کند به رژیم غذایی جدید خود پایبند بماند، لی تصمیم می گیرد تا زمانی که پنج پوند از وزن خود را کم نکرده است، خودارضایی نکند – و هر بار که به کاهش وزن ۵ پوندی اضافه می شود، با مدت زمان طولانی انفرادی به خود پاداش می دهد.

خودارضایی به‌عنوان انگیزه می‌تواند مرد را به گونه‌ای برانگیزد که برخی از پاداش‌های دیگر ممکن نیست. اما ممکن است به آلت تناسلی تا حدودی درد (اگر خوشحال باشد) منجر شود، بنابراین از کرم بهداشتی درجه یک آلت تناسلی استفاده کنید. (متخصصین بهداشت روغن Man1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) قطعا فراخوانی شده است اطمینان حاصل کنید که کرم دارای کره شی (یک نرم کننده با کیفیت بالا) و ویتامین E (یک آبرسان طبیعی) است تا پوست آلت تناسلی را نرم و مرطوب نگه دارد. همچنین، خودارضایی بیش از حد می تواند آلت تناسلی را از بین ببرد، بنابراین کرم باید حاوی استیل ال-کارنیتین باشد، اسید آمینه ای که از آسیب عصبی محیطی ناشی از برخورد خشن که می تواند منجر به از دست دادن حس شود، محافظت می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر