خرید و فروش کارخانجات و سوله های فعال در جاده های خاص و شهرک های صنعتی


انجام معاملات صنعتی اعم از خرید و فروش کارخانه های فعال، کارخانه های دارای ماشین آلات، سوله ها، سالن ها، دامداری ها، جایگاه های سوخت، زمین های صنعتی و کشاورزی و غیره کاری بسیار پیچیده و فرسایشی است. زیرا سودجویان در میان افرادی پنهان شده اند که قوانین خرید و فروش اموال صنعتی را نمی دانند. کمی بی احتیاطی می تواند سال ها سرمایه مردم را از بین ببرد و این افراد ناآگاهانه به دادگاه و درگیری های حقوقی ختم شوند.

به همین منظور املاک صنعتی کارخانه ایران، کارخانجات فعال، کارخانجات دارای ماشین آلات، سالن، سوله، دامپروری، جایگاه سوخت و وکلای برتر با بیش از ۲۰ سال سابقه در خرید و فروش زمین صنعتی و کشاورزی با کارشناسان مجرب فروش و وکلای برتر . شهرک صنعتی تهران، جاده مخصوص، جاده قدیم کرج و تمامی شهرهای صنعتی با ارائه و راهنمایی مسائل فنی و حقوقی همراه کسانی است که قصد سرمایه گذاری در این صنعت را دارند.

شهرک صنعتی ایران، کارخانه

حوزه تخصصی ایران کارخانجات فعال، کارخانه های ماشین آلات، سوله، تالار، دامپروری، جایگاه های سوخت، زمین های صنعتی و کشاورزی و در یک کلام خرید و فروش معاملات املاک صنعتی در کشور عزیزمان می باشد.

این مرکز شامل کلیه شهرک های صنعتی که محل استقرار بنگاه های کوچک و متوسط ​​و نواحی صنعتی می باشد و کلیه مشاغل تولیدی اعم از مواد غذایی، دارویی، شیمیایی، سلولزی، متالورژی، ریخته گری، سردخانه، دامپروری و غیره می باشد. آماده خدمت شما می باشد

او در این مجموعه با تجربه و بایگانی قوی بهترین توصیه ها را با توجه به سلیقه و بودجه افراد به هموطنان خود می کند. تنظیم مبایعه نامه یا اجاره نامه معتبر و صدور کد رهگیری طبق قوانین اتحادیه مشاوران املاک.

برای این منظور برای فروش و اجاره و برای سهولت دسترسی و تبلیغات هر ملک صنعتی به سایت irankarkhaneh.com مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید، مشاوران ما آماده خدمت رسانی به شما هستند.

خرید و فروش کارخانجات و سوله های فعال در جاده های خاص و شهرک های صنعتی

در ادامه شما را با برخی از شرایط معامله آشنا می کنیم.

سوگندنامه:

سوگندنامه کلمه ای است که تقریباً همه حداقل یک بار آن را شنیده اند و بسیاری از افراد از آن نتیجه گرفته اند. اما در کنار کلمه مبایعه نامه، عباراتی مانند بیع، قول و سند نیز وجود دارد، ممکن است هنوز تفاوت بین مبایعه نامه و مبایعه نامه برای بسیاری از افراد نامشخص باشد.

سفته که بیع نیز نامیده می شود، سندی است که در مورد قرارداد خرید یا فروش نوشته می شود. در این قرارداد یکی از طرفین ملک خود را می فروشد و طرف دیگر متعهد به خرید و پرداخت ملک می شود. در سوگندنامه هر دو طرف تعهدات مختلفی را در قبال یکدیگر بر عهده می گیرند

تفاوت بین سوگندنامه و استشهاد

یکی از تفاوت های اساسی بین سفته و مبایعه نامه این است که سفته قول عقد است و مانند پیش قرارداد عمل می کند. اما قولنامه تعهد واقعی است و قرارداد اصلی محسوب می شود.

مبایعه نامه حامل مفهوم قول و تعهد است، اما مبایعه نامه به معنای عقد بیع یا عقد بیع است.

تفاوت دیگر بین مبایعه نامه و مبایعه نامه این است که مبایعه نامه یک تعهد عمده است. بنابراین پس از انعقاد، انتقال مالکیت نیز صورت می‌گیرد، اما در قرارداد، انتقال مالکیت صورت نمی‌گیرد و دو طرف فقط مسئول انجام اقدامات لازم برای تکمیل معامله در آینده هستند.

قیمت:

تامان به معنای قیمت و قیمت چیزی است. در اصطلاح حقوقی، معامله مسکن قیمت ملکی است که خریدار به فروشنده می پردازد.

گزینه لغو:

خیار یا خیار فسخ اصطلاحی در فقه و حقوق است که به حق فسخ یک طرفه اطلاق می شود.

فروشنده:

فروشنده پولی است که در قرارداد بیع معامله می شود

آکلا:

اکالا در فقه نیز به معنای درخواست و موافقت با بطلان معامله است;

خیار قبان فهش:

کلاهبرداری زمانی اتفاق می افتد که یکی از طرفین قرارداد به دلیل عدم تعادل در معامله و قیمت آن متضرر شود. در این صورت می تواند به دلیل ضرری که متحمل شده است قرارداد را فسخ کند

فروشنده:

در قرارداد ملکی، فروشنده را فروشنده می گویند

اهمیت بازدید و مشاوره مشاوران املاک صنعتی در ایران:

  • شناسایی و ملاقات متقاضیان
  • یک سیستم قرارداد بهتر و کارآمدتر برای جلوگیری از ضرر برای هر طرف
  • انجام کلیه مراحل معاملات ملکی اعم از ارزیابی و ارزیابی ملک
  • بررسی و تخصصی شدن اسناد حقوقی و سوالات حقوقی
  • هماهنگی لازم برای تشکیل و مذاکره جلسات و در نهایت تنظیم قراردادهای رسمی و صدور کد رهگیری

دوستان عزیز جهت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۲۰۰۶۲۴۶ تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305125