خبرگزاری مهر.. سیگنال های سازنده مذاکره همراه خود روسیه، اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش اسکای نیوز، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در بروزترین tp-date سخنرانی ویدئویی شخصی اظهار داشت کدام ممکن است علیرغم وعده های روسیه برای کاهش حمله ها در برخی مناطق این ملت، اوکراین امتحان شده های دفاعی شخصی را کاهش نخواهد داد.

زلنسکی کدام ممکن است این سخنان را در ویدئویی اجتناب کرده اند پارلمان دانمارک همراه خود ردیابی به مذاکرات جاری بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه دقیق کرد، اظهار داشت: می‌توان اظهار داشت علامت‌هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند مذاکرات بدست آمده می‌کنیم سازنده است، با این حال اینها سیگنال‌هایی اجتناب کرده اند عملیات بمباران روسیه است. هیئت های اوکراینی در استانبول ترکیه “کاهش نیافتند.”

وی افزود: نظامی روسیه همچنان پتانسیل زیادی برای شکسته نشده حمله ها شخصی به ملت ما دارد. به همین دلیل ما امتحان شده های دفاعی شخصی را کاهش نمی دهیم.”

زلنسکی علاوه بر این نسبت به نتیجه مذاکرات در ترکیه ابراز خوش سوراخ بینی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرنشان کرد کدام ممکن است توافقنامه صلح {نمی تواند} حاکمیت اوکراین را به خطر بیندازد.

مذاکرات صلح روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در روز سه‌شنبه اولین سیگنال‌های پیشرفت را نماد داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه گفتن کرد کدام ممکن است ورزش‌های ارتش شخصی را در فراگیر کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال اوکراین به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد.

هیئت های ۲ ملت برای اولین بار در هفته های فعلی در استانبول دیدار کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاکره کنندگان این مذاکرات را سازنده توضیح دادن کردند.

همراه خود این جاری آموزش داده شده است شد کدام ممکن است قرار نیست روز چهارشنبه دیدار عکس برگزار شود.

او روز سه‌شنبه پس اجتناب کرده اند گفتگو همراه خود الکساندر فومین، وزیر امور خارجه روسیه، در اظهار داشت‌وگو همراه خود خبرنگاران، آنچه را «گامی برای کاهش فشار» برای تحمیل اعتقاد خواند، توضیح دادن کرد: «چرنیهف در شمال اوکراین متوقف ممکن است». همراه خود این جاری افسران روسی گفتن کردند کدام ممکن است این به معنای شومینه بس نیست.

فومین اظهار داشت: اطمینان حاصل شود که افزایش اعتقاد متقابل، تحمیل شرایط برای مذاکرات اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آوردن به هدف آخرین کدام ممکن است تصویب را انتخاب کنید و انتخاب کنید امضای توافقنامه است، انتخاب گرفته شد همراه خود وجود اختلافات قابل ملاحظه، ورزش ارتش در مناطق کاهش یابد.

گروه روسی علاوه بر این توصیه کرد کدام ممکن است مذاکرات مستقیم بین ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در روزی کدام ممکن است ۲ طرف بر بالا پیش‌نویس هماهنگی‌نامه صلح به هماهنگی برسند، انجام شود.