خبرگزاری مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرنگار مهر، قزاقستان طی ۲ هفته قبلی میزبان شانزدهمین فاصله مسابقات هندبال قهرمانی کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین فاصله مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا بود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند سالها غیبت همراه خود نایب قهرمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب سهمیه مسابقات جهانی کار ارزنده ای انجام داد.

با این حال حضور سودآور خدمه ایران {در این} مناسبت همراه خود مقام کره جنوبی قهرمان ۱۵ فاصله قهرمانی سابق کودکان آسیا و هشت فاصله قهرمانی جوانان آسیا همراه با خدمه های چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن کدام ممکن است مدال های نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز آسیا را کسب کردند، حاصل شد. مدال ها غایب بودند. علاوه بر این سه ملت ژاپن، چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین تایپه {در این} مناسبت حضور نداشتند، متعاقباً این بار کشورهای غرب آسیا به در کنار سهام جهانی سکوهای قاره ای را در اختیار خواهند داشت.

برای بررسی قهرمانان، حضور خدمه های سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور خدمه های کودکان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا:

مسابقات کلاس سنی جوانان:

کره جنوبی هشت بار قهرمان هشت بار، ژاپن هشت بار (۷ نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی برنز)، چین ۴ بار (عالی نقره، ۲ برنز، عالی عنوان پنجم)، چین تایپه ۴ بار (مقام سوم، مقام چهارم و یک دو بار ششم)، قزاقستان هفت بار ۳ بار (۳ برنز، ۳ بار چهارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نقره)، ازبکستان ۵ بار (عالی چهارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه پنجم)، ایران ۳ بار (۲ کوارتر، قهرمانی هفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی)، هند ۴ بار (۵، ۷، ۷، عالی چهارم) سوریه عالی بار را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی عنوان پنجم.

مسابقات کودکان:

کره جنوبی ۱۵ بار (۱۵ طلا)، ژاپن ۱۵ بار (۵ نقره، ۵ برنز، ۵ چهارم)، چین ۱۵ بار (۶ نقره، ۶ برنز، ۲ چهارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم)، چین تایپه ۱۰ بار (۲ نقره، ۱ برنز) قزاقستان ۹ بار (عالی چهارم، ۴ برنز، ۲ چهارم، ۲ ششم)، ازبکستان شش بار (عالی چهارم، سه پنجم، ۲ هفتم)، تایلند ۲ بار (عالی چهارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجاه)، هند ۵ بار. (عالی طلا، پنجاه، ۷، ۸) ایران ۴ بار (عالی نقره، ۲ ششم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی هفتم)

به آموزش داده شده است مسئولان کنفدراسیون هندبال آسیا، کشورهای آسیای شرقی قصد در کلاس های سنی اساس را دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه های آنها آمادگی حضور {در این} مناسبت را ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمتر اجتناب کرده اند همه به بهانه تداوم اپیدمی کرونا در غرب آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ ملت. گیمرها آنها {به دلیل} بیماری عروق کرونر {در این} مراسم حضور نداشتند.

غیبت مشاهیر هندبال آسیا این بار برای کشورهای متداولو ضعیف این قاره درآمد بیشتری داشت به منظور که هند، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ازبکستان برای اولین بار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران برای اولین بار در گذشته تاریخی شخصی روی سکو ایستادند. چندین بار نمایندگی کرد. قهرمان جهان شوید.

اگرچه بالقوه است {به دلیل} ایجاد مجدد خدمه های شرق آسیا به همان اندازه تعدادی از سال بلند مدت این سکوها تکرار نشوند، با این حال انگیزه زیادی برای اصولاً روی این کلاس سنی هندبال بانوان {در این} ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین دیدن آن موجود است. در آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید در زمینه عظیم، رقبا جهانی داده ها.

صفحه بحث هندبال در سال های قبلی تنها ۳ بار در هر کلاس سنی جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان حاضر به در هندبال بانوان بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به بهانه عدم نتیجه گیری، خدمه های هندبال بانوان ۹ تنها اردوهای خانه شخصی را پیگیری کردند، اما علاوه بر این هر مناسبت خارجی

در واقع بیان نشده نماند کدام ممکن است اگر خدمه های برتر آسیایی {در این} مراسم حضور داشتند، انواع سهمیه های گلوله کردن شده در آسیا به پنج می رسید کدام ممکن است همراه خود کاهش خدمه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیبت خدمه های شرق آسیا این سهمیه به ۲ نفر کاهش کشف شد.

{در این} صورت قطعا ایران شانسی برای روبرو شدن روی سکو نداشت با این حال همراه خود ملاحظه به پیروزی های ارزشمند هندبالیست های ایران برای اولین بار در گذشته تاریخی مقابل خدمه های سراسری ازبکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قزاقستان شناخته شده به عنوان خدمه های چهارم هر دو پنجم قاره. ادامه دارد احتمال کسب سهمیه جهانی برای اولین بار را داریم، ساده این بار دوره ها همراه خود چشیدن سکوهای آسیایی برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هندبالیست های جوان در کنار بود.

مسئولان فدراسیون جهانی خدمه غایب چین را به جام جهانی کدام ممکن است پنجمین جام جهانی بعد اجتناب کرده اند مسابقات قهرمانی بزرگسالان بانوان است، اعزام کردند. مسابقات قهرمانی کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هندبال جهان تصور به تابستان امسال همراه خود حضور ۳۲ خدمه برگزار شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این احتمالات وجود دارد کدام ممکن است سه سهمیه لغو شده اجتناب کرده اند آسیا شناخته شده به عنوان سهمیه “وایلد مقوا” به ملت ها داده شود.

ظاهرا این بار نیز فدراسیون جهانی هندبال همراه خود تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا پروژه این سهمیه های لغو شده را خاص می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مستعد ابتلا به خدمه های ژاپن، کره جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین گرچه در مسابقات آسیایی حضور ندارند. در جام جهانی نمایندگی خواهید کرد.

فدراسیون هندبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه بازی کشورمان اجتناب کرده اند موفقیت این ۲ خدمه در فوق العاده راضی هستند، گشت و گذار رسانه ای خوبی برای این ۲ مدال طلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقره {انجام شده} است با این حال نباید آنها را در سربلندی این ۲ خدمه تنها گذاشت. قهرمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نایب قهرمانی این ۲ خدمه شناخته شده به عنوان احتمال ۲ خدمه روی سکو در صورت حضور کره جنوبی، چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن است.

فدراسیون هندبال کدام ممکن است امتحان شده کرده راه را برای تحقق خدمه های دخترانه به راحتی تدریجی نباید واقعیت این بازی را نادیده بگیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در آسانسور را انتخاب کنید و انتخاب کنید موج رانندگی باشد چرا کدام ممکن است انتظارات غیرواقعی را اجتناب کرده اند این موضوع بالا می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار را برای ورزشکاران دردسرساز می تدریجی. بلند مدت. چون واقعیت هندبال ایران در چنین جایگاهی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید برای رسیدن به آن است سال ها امتحان شده کنیم.

مسابقات هندبال قهرمانی جهان ۲۰۲۲ به میزبانی گرجستان در کلاس جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلوونی در کلاس کودکان برگزار تبدیل می شود.