رژیم لاغری سریع

خبرنگار الجزیره به دست رژیم تحت حمایت مطلق آمریکا کشته شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، «رشیده طلیب» عضو مسلمان و فلسطینی مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به شهادت «شیرین ابو عاقله» خبرنگار فلسطینی شبکه تلویزیونی الجزیره در جنین به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی گفت: شیرین ابو عاقله به دست نظامیان رژیمی کشته شد که از حمایت مالی بی قید و شرط کشور ما (آمریکا) برخوردار است و در قبال اقداماتش بازخواست نمی‌شود.

وی ادامه داد: آنهایی که در کنار سیاست و رویکرد تبعیض نژادی اسرائیل ایستاده و از آن حمایت می‌کنند، چه زمان می‌گویند دیگر کافی است؟

رشیده طلیب خطاب به جو بایدن رئیس جمهور آمریکا گفت: واکنش نشان ندادن به این جنایات، باعث قتل و کشتار بیشتر خواهد شد.

این اظهارات نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا در حالی است که وزارت امور خارجه آلمان هم در واکنش به شهادت خبرنگار الجزیره اعلام کرد: گزارش‌هایی که درباره کشته شدن شیرین ابو عاقله خبرنگار الجزیره در جنین منتشر شده، برای دولت آلمان بسیار شوکه کننده است.

دولت اردن با صدور بیانیه‌ای جنایت ترور شیرین ابوعاقله را که با خونسردی از سوی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید را به شدت محکوم کرد.

وزارت خارجه کویت نیز با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: ما جنایت نظامیان اشغالگر در ترور شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی را به شدت محکوم می‌کنیم. وزارت خارجه کویت همچنین خواستار آغاز تحقیقات بین المللی برای بازخواست عاملان این جنایت شوم و دادگاهی نمودن آنها شد.

وزارت بهداشت فلسطین صبح امروز از شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره، به دلیل اصابت گلوله مستقیم نظامیان صهیونیست به سرش خبرداد.