حل مشکلات مالکان استان بوشهر / ضرورت رسیدگی به دغدغه مرزنشینان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمود محمودی در نماز جمعه امروز کنگان با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در درگاه امام خمینی(ره) اظهار داشت: امروز در شهر کنگان در حال برگزاری است. از جانب است.

وی در ادامه گفت: بیانات معظم له از جانب در حرم مطهر رضوی گیر یک سال کشور را تعیین کنید و در سالگرد ارتحال امام امت، گفتمان مبتنی بر مکتب امام است.

محمود رهبری همه گروه ها و گفتمان ها را با اشاره به مشی بزرگ دانست از جانب وی در عرصه های مختلف از جمله سیاسی گفت: رهبر فرزانه انقلاب همواره الگوی همه گفتمان های سیاسی کشور بوده و رهبری، مردسالاری و دلسوزی ایشان همواره بر ملت بزرگ ایران و امت اسلامی بوده است. .

خطیب جمعه کنگان با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل و تجلیل از فرماندهان بسیج و نیروی انتظامی، از خدمات فرماندهان سابق تجلیل و برای فرماندهان جدید آرزوی موفقیت کرد.

محمود در قسمت دوم در غم از دست دادن چند تن از هموطنان در حادثه قطار مسافربری مشهد – یزد و جان باختن دلخراش دو نیروی شهرداری کنگان به سوگ نشست. واتخاذ باید تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین حوادث تلخ اتخاذ شود.

وی به مشکلات کشاورزان کنگانی اشاره کرد و گفت: کشاورزان کنگانی از بی آبی گلایه دارند آن ها هستند انتظار می رود مسئولان آب به نگرانی های آنها رسیدگی کنند.

محمودی در ادامه به وضعیت منطقه مرزی و مناطق مرزی اشاره کرد و گفت: درآمد و درآمد بخش قابل توجهی از سواحل ساکنان وی افزود: این امر از طریق تجارت بوده است و مقامات کشوری و استانی باید با رعایت شرایط تدابیری برای اخذ حداقل یک مجوز بیندیشند. سال ها گذشته را باید برای مرزداران در نظر گرفت.
وی گفت: مرزبانان همیشه مرزبانان خوبی برای کشور بوده اند و شایسته خدمات بیشتر هستند تاریکی.

محمودی با تبریک میلاد شمس خورشید امام رضا (آ) فرمود: در مقام امام رضا (ع)آ) از پیامبر خاتم بس است دولت و حضرت صدیقه طاهره (آ) به صورت جزئی تفسیر شده است.

وی در ادامه با تشریح حدیث عالم آل محمد گفت: امروز دنیا نیازمند شناخت مکان مقدس امام رئوف و رعایت آداب آن حضرت است. چکش است.

امام جمعه در دیدار کارگزاران حج با تحلیل سخنان اخیر رهبر فرزانه انقلاب، همزیستی زائران از اقصی نقاط جهان را یکی از مهمترین نکات حج مقدس دانستند. از جانب وی با هشدار به کشور میزبان در مورد زائران افزود: مطالبه رهبری از کشور میزبان برای امنیت همه زائران به ویژه زائران ایرانی بود.