حضور نماینده ولی فقیه از لرستان در تمرین خیبر/ شاهرخی: مسئولان برای صعود به لیگ برتر از خیبر حمایت کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز سه شنبه در تمرین تیم فوتبال خیبر حضور یافت و با بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی این تیم دیدار کرد.

امام جماعت خرم آباد در جمع ورزشکاران خیبر با بیان اینکه خداوند توفیق حضور امروز در محل تمرین تیم خیبر لرستان را به ما داد، گفت: استان لرستان در عرصه ورزش سابقه ای کهن دارد.

وی با بیان اینکه لرستان قهرمانان سرافرازی را تقدیم کشور کرده است، افزود: لرستان در بازی فوتبال افراد صاحب نامی دارد که در سطح کشور و خارج از کشور به چهره های نامی تبدیل شده اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: وظیفه همه ماست که با ترویج ورزش و سلامت جسم و روح، بستر مناسبی را برای فعالیت های ورزشی فراهم کنیم.

شاروخی با تاکید بر اینکه تیم خیبر نیز تیمی با سابقه و شناخته شده در استان و کشور است، افزود: می بینیم که در دوره های مختلف به ویژه پارسال و امسال تمام توان خود را برای موفقیت به کار گرفته است. او به خوبی از پتانسیل استفاده کرده است، جوانان و امیدهای خوبی را در تیم جمع کرده است.

وی با اشاره به وضعیت خیبر و اینکه بازیکنانی از لرستان و سایر استان ها را به این تیم جذب کردند و ترکیبی از بازیکنان بومی و غیر بومی را در تیم نگه داشتند، گفت: مربی اصلی کوشال شرکت کرد. دانش و تجربه نیز برای تیم مفید است

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: کادر فنی خوبی در تیم فراهم شده است.

شاروخی با تاکید بر اینکه مردم استان ملزم به کمک به این تیم هستند، گفت: به ویژه مدیران و متولیان فرهنگی، ورزشی و مالی موظفند این تیم را یاری کنند تا این تیم به لیگ برتر صعود کند.

وی به ایجاد کانون هواداران و هواداران برای تیم اشاره کرد و گفت: باید در کنار فعالیت های ورزشی، رویدادهای فرهنگی و مذهبی، احساسات مذهبی و شور مذهبی و سوگیری های مثبت و ارزشمند با بازیکنان به نتیجه برسد. خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه جوانان ما آمادگی بدنی و بدنی لازم برای موفقیت در تمامی رشته های ورزشی را دارند افزود: زمانی که این آمادگی جسمانی و روحی با تجربه و دانش مربیان همراه شود باعث موفقیت می شود.

شاروخی گفت: همه ما باید همفکر و یک نظر باشیم تا تیم به موفقیت کامل برسد.

وی ادامه داد: البته سختی ها و سختی هایی در این راه وجود دارد که سختی ها، مشکلات و مشکلات نباید مانع اراده قوی ما شود، ما نیز باید تمام حمایت های لازم را از این تیم انجام دهیم، من وظیفه خود را انجام خواهم داد تا مشکلات سر راه باشد. تیم یکی یکی حل خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اردوی تیم خیبر گفت: در خصوص اردوی تیم خیبر به عنوان تیم چهارم لیگ دسته اول و آماده ورود به لیگ برتر، عملکرد این باشگاه و همچنین تیم خیبر قابل تقدیر است. کار مسئولان و مدیریت است اما برای این تیم مناسب است، خیر، زیرا همه مدیران و مسئولان ذیربط، مدیریت ورزش و جوانان، هیئت فوتبال، فرماندار باید برای اردوی تیم خیبر همکاری لازم را داشته باشند. برای یافتن یک موقعیت خوب.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید