حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ آبان، توطئه دشمن را خنثی کرد – خبرگزاری مهر ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در خطبه جمعه این هفته گنوه با اشاره به اینکه ۲۲ آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: بیش از ۴ دهه از انقلاب اسلامی می گذرد. مبارزه همه به نفع انقلاب اسلامی، با استکبار آمریکا، چشم انداز این طرف منازعه گسترده تر و تحت سلطه طرف مقابل قرار گرفته است. و عظمت کاذب ایالات متحده و همچنین مزدوران آن در غرب آسیا رو به کاهش است.

امام جمعه قنوه افزود: امروز که به نام سیزدهمین روز ملی آبان نامگذاری شده است و ایران اسلامی بار دیگر شاهد حضور پررنگ دانش آموزان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در سراسر کشور برای مبارزه با استکبار جهانی بود.

وی گفت: امروز در راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور گسترده و شهودی مردم ایران اسلامی، مبارزه یاری رسانان اغتشاشات و قطع تنفس مصنوعی خواهد بود.

وی بیان کرد: در ۲۲ آبان ماه سال جاری با وجود همه سختی ها، مردم ایران به صورت گسترده در راهپیمایی شرکت کردند تا دیگر شاهد میکروب های اراذل و اوباش در کف خیابان و دانش آموزان و دانشجویان بصیر و بصیر نباشیم. مردم وفادار به نظام، انقلاب و ولایت بار دیگر برگ زرینی خواهند داشت، ایشان بار دیگر با ثبت در کارنامه درخشان خود به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

امام جمعه غنوه گفت: حضور میلیونی امروز همه توطئه ها و نقشه های دشمنان را از بین می برد و خواب ناآرام آنان را بر هم می زند.

حضور ایرانیان در راهپیمایی 22 آبان، نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

وی افزود: اگر دانش آموزان و جوانان تحت تاثیر عواطف و احساسات به خیابان ها می آیند فرزندان ما هستند و این افراد باید جداگانه و جدای از کسانی که امنیت کشور را تهدید می کنند پاسخگو باشند.

امام جمعه غنوه گفت: امروز به برکت خون شهدا، حضور نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و هوشیاری و رهبری و بصیرت انقلاب علی رغم همه دشمنی های دشمنان و تشکر فراوان. آنها با حمله در این ۴۵ روز نتوانستند به امنیت کشور ما آسیب برسانند و اگر می خواهند امنیت کشور ما را به خطر بیندازند، ما همه مکان های آنها را ناامن می کنیم.

رکنی حسینی خاطرنشان کرد: امروز کسانی که وارد خیابان می شوند باید حساب خود را از حساب دشمنان کشور جدا کنند.

وی گفت: نقش آمریکا در اغتشاشات اخیر به وضوح قابل مشاهده و مشهود است و در بیانیه سپاه پاسداران و سازمان اطلاعات نیز یافته های قابل توجهی در این بیانیه وجود دارد که به گفته رهبری نشان می دهد که دشمن برنامه ریزی و طراحی گسترده ای را برای شهرهای ایران آغاز کرده است.» اما همه این نقشه ها با دانش، بصیرت، هوشیاری و آگاهی دشمن و حضور ملت ایران در صحنه شکست خواهد خورد.

حجت الاسلام رکنی حسینی گفت: درست است که بین اغتشاشات و امور منطقه ارتباط واقعی وجود دارد و نباید به اغتشاشات فقط به عنوان یک موضوع داخلی اشاره کرد و آنچه که شواهد نشان داده این است که این حوادث وجود دارد. پروژه پیچیده در این میان، بین المللی و منطقه ای است که نظام منیتی و دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایجاد کرده است، اما امروز حضور توده ای مردم این ساختار را نیز از بین می برد.

امام جمعه گناوه افزود: ۲۲ آبان یک واقعه مهم تاریخی است که جوانان باید آن را بیشتر تحلیل کنند و به آن توجه کنند و در این صورت محتواسازی و تبیین جهاد کنند.

وی گفت: آمریکا همیشه در کشور ما درگیر توطئه های مختلف بوده است و امروز هم در اغتشاشات دخالت می کند و همیشه در برابر ملت ایران ایستاده و همچنان ایستاده و توطئه می کند اما باید دانست ایرانی ملت در حافظه تاریخی اش این چیزها را به خاطر بسپار.» فراموش نمی کند و در زمان مناسب به عنوان یک رهبر انتقام همه بدی ها به ویژه استکبار جهانی و آمریکا را خواهد گرفت.

حضور ایرانیان در راهپیمایی 22 آبان، نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

امام جمعه قنوه گفت: امروز ملت ایران دانش آموزان مظلوم، بسیجی و ائمه جماعت را به شهادت می رساند.

وی بیان کرد: خویشتن داری انقلابی در برابر هر گونه توهین، توهین، فحاشی و فحاشی سیاست نظام اسلامی است اما باید بدانند که این خویشتن داری انقلابی ملت روزی به پایان می رسد و همه میکروب ها را از خیابان ها جمع می کنند. .

وی به دیدار رهبری با طلاب اشاره کرد و گفت: رهبری توصیه کردند که در هر کار و مسئولیتی وظیفه همه است که به وظیفه خود عمل کنند تا مشکلات حل شود و آرزوی نهایی ملت برآورده شود.