جملات تاکیدی برای جاودانگی

حدود یک سال پیش به دنبال یک MP3 تأییدی بودم که بتواند به برنامه‌ریزی مجدد ذهن من از ایده قبلی‌اش مبنی بر اینکه بدن فیزیکی باید بمیرد، کمک کند. حقیقت این است که بدن مجبور نیست بمیرد – می تواند به بدن سبک (جلال یافته) صعود کند همانطور که عیسی مسیح و سایر اربابان عروج شده ثابت کرده اند. افکار و احساسات ما تا حد زیادی بر سلامت ما و هر چیزی که در زندگی تجربه می کنیم تأثیر می گذارد. راه ایجاد هرگونه تغییر ظاهری، برنامه ریزی مجدد ذهن برای اندیشیدن به افکار بالاتر است.

تمام علم در مورد بازسازی سلولی نشان می دهد که سلول های ما توانایی تجدید و حفظ زندگی را به طور نامحدود دارند. دلیل مرگ بدن این است که ذهن به افکار خدا فکر نمی کند و در عوض این ایده محدود را پذیرفته است که مردن طبیعی است. MP3 تأییدی را که به دنبال آن بودم در اینترنت پیدا نکردم، بنابراین یکی از آن را ایجاد کردم

من می خواهم با شما به اشتراک بگذارم.

ذهن روح از زندگی به زندگی دیگر تناسخ می یابد. هرگز نمی میرد ممکن است در زندگی های قبلی روی جاودانگی فیزیکی کار کرده باشید. اگر چنین است، احتمالاً با افکار موجود در این صفحه طنین انداز خواهید شد. شاید در طول این عمر به جاودانگی یا عروج به جسم سبک خود دست یابید! اگر نه، شما همچنان با ارسال انرژی این مفهوم به آگاهی جمعی بشریت به خود (و بشریت) کمک می کنید. ارزش تلاش را دارد!

چی برای از دست دادن داری؟ همانطور که لئونارد اور می گوید: “مرگ یک اشتباه بزرگ است!” و “جاودانگی فیزیکی به عنوان یک فلسفه زنده تنها دلیلی است که نمی توانید برای آن بمیرید!” و “تو جاودانه ای تا زمانی که خلاف آن را ثابت کنی.”

چرا خلاف این را ثابت کرد؟ چرا در یک واقعیت جدید زندگی نمی کنیم؟ به نظر من این بسیار هیجان انگیز است و فقط فکر کردن به آن باعث ایجاد امید بیشتر در ذهن من و شادی در تمام سلول های بدنم شده است. ما می‌توانیم با صحبت در مورد آن با دیگران و برنامه‌ریزی مجدد ذهن خود با پیام‌هایی در مورد زندگی کامل، انرژی برای جاودانگی ایجاد کنیم.

در اینجا تمرینی وجود دارد که به شما در انجام این کار کمک می کند.

وقتی با آگاهی آگاهانه از میل زندگی ام عمل می کنم، شاد، آرام و در آرامش هستم.

همه انسان ها در مورد چگونگی، زمان و اگر مرگ برای آنها اتفاق می افتد، باید انتخاب کنند. من به دیگران اجازه می دهم در مورد طول عمر خود تصمیم بگیرند، اما جاودانگی ابدی را برای بدن زیبای خود انتخاب می کنم.

من از زندگیم لذت می برم و از زیبایی خودم بسیار قدردانی می کنم، می خواهم در بدن فیزیکی الهی خود در این هواپیمای زمین باشم.

اگر از زندگی زمینی خسته شوم، به سادگی به بدن سبک خود تغییر مکان خواهم داد و برای مدتی از مکان های دیگر در چندجهانی شگفت انگیزمان دیدن خواهم کرد.

من در حال از بین بردن میل ناخودآگاهم به مرگ هستم و به زندگی اجازه می دهم تا تمام فیبرهای وجودم را مصرف کند.

من هر چیزی را بر خلاف عشق یا زندگی آزاد می کنم.

من حاضرم هر فکری در مورد مرگ یا مردن را رها کنم.

می توانم میل زندگی ام را با میزان دوست داشتن و قدردانی و مراقبت از خودم و بدنم بسنجم. هر چه لذت و لذت بیشتری را تجربه کنم، میل زندگی ام بیشتر می شود.

ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که جنبه های خاصی از عادت به مرگ برای شفا پیدا کند. من عاشقانه این مسائل را بدون مقاومت در برابر درمانی که به من پیشنهاد می شود تصدیق، رها، پردازش و حل خواهم کرد.

من افکار و احساساتم را با ذهن خدا هماهنگ خواهم کرد.

بدن من نوکر من است. هر کاری که من بخواهم طبق اعتقاداتم انجام می دهد. اگر چیزی در مورد بدن من رضایت بخش نیست، اجازه می دهم این به عنوان یادآوری باشد که ذهن من نیاز به تجدید دارد. من با کمال میل افکارم را به ذهن آگاهی مسیح تسلیم خواهم کرد.

نفس می کشم تا ذهنم را تجدید کنم و بدنم را از اثرات افکار مبتنی بر ترس رها کنم.

چون بدنم و خودم را دوست دارم، از مراقبت از بدنم لذت می برم.

از حمام کردن بدنم لذت می برم. صابون با بوی شیرین و آب گرم احساس بسیار خوبی دارد!

من از پوشیدن لباس های زیبا که به خوبی تناسب دارند و اندام زیبای من را برجسته می کنند، لذت می برم.

من از ورزش کردن و حرکت دادن بدنم لذت می برم. رقص سرگرم کننده است. پیاده روی با طراوت است و من انواع فعالیت های لذت بخش را برای درگیر کردن بدنم پیدا می کنم.

من خیلی دوست دارم مثل یک بچه بازی کنم و آزاد باشم.

من جوان هستم.

من جوان هستم!

من هر روز جوان تر می شوم.

بدن من در حال غلبه بر آزاری است که در زمانی که از تمایلم به مرگ آگاه نبودم تحمل کرد. اکنون، من آگاهانه در حال ایجاد سلامتی و تندرستی برای بدن و ذهنم هستم.

با جمع آوری سال های زمینی بی شماری، بدن من پیر به نظر می رسد و احساس می کند.

من می توانم هر زمان که بخواهم آرام باشم و راحت باشم. این عالی است که از آن لذت ببرید!

اکنون که بدنم نور را به عنوان منبع انرژی پردازش می کند، به خواب یا غذای زیادی نیاز ندارم.

بدون توجه به اینکه چند ساعت یا چند ساعت بخوابم، بدن من احساس شادابی می کند.

بدنم احساس سیری و رضایت می کند. این به من این امکان را می دهد که با دقت غذای خود را بجوم و از هر لقمه سالم لذت ببرم. این همچنین به من اجازه می دهد زمانی که می خواهم روند صعود معنوی خود را افزایش دهم روزه بگیرم.

من جاودانه هستم.

بدن من جاودانه است

من زندگی را در هر سلول بدنم فرا می خوانم.

من در تمام مکالماتم – اعم از ذهنی و کلامی – بر میل زندگی تأکید خواهم کرد.

وقتی لذت می برم هیجان زده می شوم.

من در جسم و روح در حال صعود هستم.

من می توانم به راحتی بخندم، مخصوصاً وقتی به این فکر می کنم که میل به مرگ چقدر پوچ است.

من با نیروی حیاتی که مرا آفریده یکی هستم.

زندگی آسان است.

من خوشبختم که در بدنی جاودانه زندگی می کنم.

تن من بی فساد را پوشیده است! از تو متشکرم، عیسی، که برای من الگو قرار دادی. عاشقانه دوستت دارم!

بر همه کسانی که بر مرگ غلبه کرده اند، صعود کرده اند و راه جاودانگی جسمانی را به من نشان داده اند، درود می فرستم.

مرگ نیش ندارد – برای من وجود ندارد. قبر هیچ پیروزی بر بدن من ندارد – من آگاهانه با هر نفسی که می کشم زندگی می آفرینم.

من از پیشرفت معنوی خود راضی هستم. تمام تکنیک های تطهیر معنوی من برای خلاصی از بدن، عواطف و ذهن من از میل مرگ به خوبی کار می کنند و هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر