رژیم لاغری سریع

جابه‌جایی مسافر در راه آهن اندیمشک ۱۲۰ درصد رشد داشت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانحسن زیودار در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اداره کل راه‌آهن زاگرس یکی از استعدادها و ظرفیت‌های مهم شهرستان اندیمشک برای توسعه پایدار محسوب می‌شود.

وی با اشاره به جابه‌جایی ۱۴ هزار و ۷۰۷ نفر در فروردین سال ۱۴۰۰ افزود: در سال جاری نیز در مدت زمان مشابه جابه‌جایی ۳۲ هزار و ۳۳۳ مسافر درون استانی و برون استانی توسط راه‌آهن زاگرس انجام شده است.

مدیر کل راه‌آهن زاگرس گفت: با ثبت این تعداد مسافر در فروردین سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد رشد ۱۲۰ درصدی حمل مسافر در این اداره کل هستیم.

وی در ادامه جابه‌جایی مسافر و حمل بار را از اولویت‌های مهم راه‌آهن زاگرس دانست و تصریح کرد: در فروردین سال گذشته با فعالیت ۴۷۸ رام قطار در حوزه جابه‌جایی مسافر شاهد رشد ۱۲۰ درصدی بودیم که در سال جاری نیز راه‌آهن زاگرس با ۴۷۸ رام قطار آماده خدمت رسانی به مردم کشور در حمل و نقل ریلی است.

زیودار همچنین حمل و نقل را به عنوان یکی از راه‌های توسعه در تمام کشورها دانست و گفت: در این میان حمل و نقل ریلی به سبب ویژگی‌های خاص آن جایگاهی ویژه در توسعه و پیشرفت کشور دارد.