تکریم ارباب رجوع و رشد فضای تعلیم و تربیت از اولویت آموزش و پرورش چاروساست


به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، به مناسبت ایام آزادسازی خرمشهر و در اولین روز کاری مدیر جدید آموزش و پرورش چاروسا با حضور در گلزار شهدای شهر قلعه رئیسی با شهدا تجدید بیعت کردند.

این مراسم از ساعت ۷:۳۰ صبح با حضور کارکنان اداره آموزش و پرورش چاروسا برگزار شد.

علی الهامی رئیس آموزش و پرورش چاروسا به نقش شهدا در انقلاب اسلامی اشاره و بیان کرد: شهدا نقش ارزنده ای در عزت و اقتدار جمهوری اسلامی داشتند.

وی تاکید کرد: امروز فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه می‌بینیم و  باید همه تا آخرین نفس پای انقلاب و ارزش ها و آرمان های ملت بایستیم.

الهامی خاطرنشان کرد: اگر دفاع مقدس ما به نتیجه رسید به خاطر ایستادگی شهدا بود و اگر این شهدا، جانبازان و رزمندگان نبودند مشخص نبود کشور امروز چه شرایطی داشت و امروز همه ما مدیون و مرهون رشادت این شهدا هستیم.

رئیس آموزش و پرورش چاروسا از کارکنان ستادی آموزش و پرورش خواستار همکاری کرد و بیان کرد: با توجه به همکار بودن و اعتقاد دارم که در یک محیط باید تعامل و همکاری باشد امیدواریم این همکاری و تعامل همچون مدیریت قبلی پایبند و ادامه داشته باشد و موضوع تکریم ارباب رجوع یکی دیگر از موضاعتی است که همکاران اداری رعایت کنند چرا که منشور اخلاقی آموزش و پرورش که تعلیم و تربیت است بر تکریم ارباب رجوع تاکید شود.

وی از کارکنان اداری خواست در ورود و خروج اداری از همین روز اول با نظم خاصی صورت گیرد و ادامه داد: تحمل و تعامل را دو موضوع در یک محیط است که در بعضی شرایط نیاز است ما همدیگر را تحمل کنیم و در بعضی شرایط همدیگر را با تعامل در محیط کاری سازگار کنیم.

الهامی توجه به نماز را بسیار مهم دانست و از کارکنان اداری خواست که توجه به نماز را اولویت خود قرار دهند و در پایان از همه همکاران می خواهیم که همکاری و تعامل داشته باشند.

 

شهید نیک معاون آموزش و پرورش چاروسا هم با بیان اینکه شهدا نماد عزت و اقتدار نظام هستند عنوان کرد: همه همکاران آمادگی همکاری با مدیریت جدید هستند و با توجه به اینکه تعلیم و تربیت موضوع اصلی آموزش و پرورش است و نیاز است که همه در جهت پیشرفت این موضوع همکاری خوبی داشته باشند.

وی نظم و انضباط در محیط اداری را مهم دانست و گفت: مدیریت گذشته تعامل و همکاری خوبی داشتند و امیدواریم این تعامل هم حفظ شود و هدف همه ما که رشد تعلیم و تربیت است حفظ و تلاش شود. 

در پایان برنامه صبحانه کاری در کنار گلزار شهدای این شهر صورت گرفت.

انتهای پیام/۸۲۰۲۱

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید