تکذیب خبر کشته شدن دانش آموز اردبیلی در حمله لباس شخصی به مدرسه


خبری که امروز در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه دانش آموزان دختر دبیرستان شهید اردبیل در مدرسه شعار سر دادند و سپس افرادی با لباس شخصی به مدرسه حمله کردند و تعداد زیادی را مجروح و آنها را دستگیر و یک دانش آموز را کشتند. نتیجه بر اثر جراحات جان باخت.

در پی انتشار این خبر، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا ادعای مرگ این دانش آموز بر اثر ضرب و شتم را تکذیب کرد.

علی محبوبی پور شایعات و ادعاهای رسانه های معاند مبنی بر فوت یک دانشجو در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کاملا کذب است و به هیچ وجه صحت ندارد.

وی با اشاره به حربه های گسترده رسانه های ضد انقلاب و انتشار گسترده این اخبار جعلی، تصریح کرد: مردم مومن، انقلابی و غیور اردبیل تحت تاثیر شایعات رسانه های ضد انقلاب نیستند.

محبوبی پور این ادعاها را برای برانگیختن احساسات مردم انقلابی اردبیل دانست و تصریح کرد: در اردبیل کشته و مجروح نداریم و دستگیری افراد در این شهر قابل توجه نیست.

فرماندار کل حراست: خبر کشته شدن دانش آموز اردبیلی در حمله لباس شخصی ها به مدرسه را تکذیب کرد.

وی خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر حتی یک دانش آموز دستگیر نشده است و این نیز کذب است.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه های ضد انقلاب امروز جمعه یکم مهرماه با ایجاد اخبار جعلی مدعی شدند دانش آموزان دختر شهید اردبیلی روز گذشته (پنجشنبه) مورد ضرب و شتم قرار گرفته و یک دانش آموز بر اثر ضرب و شتم دچار خونریزی شده است. .