توله سگ سرلاک – راه حل کامل برای پرورش موفق

دوستداران سگ در سراسر جهان همیشه نسبت به سگ های خود بسیار مسئولیت پذیر بوده اند. اما این برای همه صدق نمی کند. خواه به دلیل بی مسئولیتی واقعی باشد یا عدم آگاهی، بسیاری از مردم هنوز از نظر غذا و تغذیه مسیر اشتباهی را دنبال می کنند. بسیاری از مردم حتی نمی توانند فکر کنند که چیزی که به سگ های خود غذا می دهند عمدتاً بی فایده است. مردم همیشه می خواستند به سگ های خود بالاترین کیفیت را بدهند، اما اغلب اوقات با شکست کامل مواجه می شد و سلامت توله سگ را مستعد ابتلا به بسیاری از بیماری ها می کرد. این اغلب به دلیل تمایل به دانش صحیح در مورد سلامت و تغذیه توله سگ ایجاد می شود.

عموم مردم نه دانشمند هستند و نه متخصص تغذیه. همچنین همیشه این امکان برای افراد وجود ندارد که از برنامه شلوغ خود وقت بگذارند و شروع به مطالعه در مورد تغذیه سگ و مسائل مربوط به سلامت کنند. مردم به طور گسترده ای از Cerelac استفاده می کنند که برای نوزادان استفاده می شود. به یاد داشته باشید که سگ ها حیوانات کاملاً متفاوتی هستند. آنها عادات غذایی متفاوتی دارند. آنها برای رشد مناسب به نوع تغذیه متفاوتی نیاز دارند. غذاهایی که برای نوزادان مفید هستند ممکن است کاملاً برای توله سگ ها مفید نباشند. با این حال، افراد کمی – بسیار کمی در مورد مراقبت از توله سگ، غذا و تغذیه دانش اندوخته اند. تنها چیزی که ممکن است این است که در مورد تغذیه توله سگ، تغذیه و مراقبت از سلامتی توله ها، توصیه های واقعی خوبی دریافت کنید. این امر باعث صرفه جویی در وقت آنها می شود و در صورت رعایت صحیح نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت. در اینجا چند دستورالعمل برای آن دسته از افراد پرمشغله، که عاشق واقعی سگ هستند و به دنبال راهنمایی کلی در مورد مراقبت از توله سگ، غذای توله سگ و تغذیه هستند، آورده شده است.

بهترین اما کوتاه ترین پاسخ این است که توله ها به غذای باکیفیت نیاز دارند. حال سوال اینجاست که منظور از غذای خوب چیست؟ خب این یعنی غذای مغذی. در حال حاضر، ممکن است برای شما خیلی مبهم به نظر برسد، زیرا ممکن است لازم باشد بدانید که “غذاهای مغذی” در واقع حاوی چه چیزهایی هستند. اصطلاح “غذای مغذی” به یک رژیم غذایی کاملاً متعادل اشاره دارد که نرخ رشد مناسب را تضمین می کند و درجه مناسبی از ایمنی را ایجاد می کند. ثابت شده است که غذای توله سگ CERELAC بهترین رژیم غذایی برای توله ها است، زیرا باعث رشد مطلوب می شود. Puppy Cerelac بسیار متفاوت از Cerelac است که برای نوزادان استفاده می شود، زیرا Puppy Cerelac دارای تمام نیازهای لازم برای رشد بهینه توله سگ است. این غذا از غلات با کیفیت بالا، غنی شده با تمام مهم ترین مواد معدنی، ویتامین ها، عناصر کمیاب، اسیدهای آمینه و پروتئین ها تشکیل شده است تا آن را به یک رژیم غذایی کاملا متعادل برای سگ کوچولوی دوست داشتنی شما تبدیل کند. و تصور کنید چه چیزی؟ توله سگ سرلاک نیز یک غذای بسیار خوشمزه است که سگ خانواده شما هرگز از خوردن آن متنفر نخواهد بود.

ترکیبات CERELAC توله سگ شامل آرد گندم، برنج، شیر، تمام مواد معدنی ضروری، مولتی ویتامین ها، اسیدهای آمینه و کولین کلرید است. به یاد داشته باشید که این فقط یک نقطه شروع برای رابطه شما با سگتان است و تغذیه او با غذای مناسب (غذای توله سگ با تغذیه بالا) بهترین راه برای تقویت رابطه شماست. فقط نشان دهید که چقدر سگ خود را دوست دارید. به توله سگ سرلاک خود هدیه دهید و لذت پذیرش چالش والدین را کشف کنید.

چرا توله سگ سرلاک و نه وعده های غذایی خانگی؟

چرا موفق ترین متخصصان تغذیه سگ همیشه توصیه می کنند که به جای رژیم غذایی سنتی انسان، غذای باکیفیت برای توله سگ ها ارائه شود. حقیقت اینجا آشکار می شود. افسانه نیست! با غذای توله‌سگ که از قبل تهیه شده است، صاحبان آنها مجبور نیستند کاری انجام دهند جز اینکه آن را در کاسه توله سگ سرو کنند. اما این یکی از دلایل قابل توجه نیست… این یکی از دلایل متعددی است که مردم تمایل دارند از غذاهای خانگی به غذای آماده برای توله سگ ها روی آورند. نکته اصلی مزایایی است که توله سگ شما با خوردن سرلاک توله سگ دریافت می کند.

دانه های با کیفیت بالا: دانه های با کیفیت مورد استفاده در توله سگ های سرلاک به تشکیل و حفظ کلسیم کمک می کند، که از نظر سرعت رشد و تکامل استخوان ها و دندان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. دانه ها مواد سالم توله سگ سیرلا هستند که توله سگ شما را فعال و چابک نگه می دارند.

آرد گندم: آرد گندم با ذرات آسیاب شده سبوس گندم و جوانه گندم از نظر تغذیه ای برای بدن سگ شما مفید است. این به توله سگ شما قدرت کافی می دهد. همچنین او را نسبتاً سالم و فعال می کند.

برنج: برنج منبع اصلی نشاسته است که برای یک توله سگ بسیار مهم است. علاوه بر این، این به عنوان یک منبع اصلی و طولانی مدت انرژی و همچنین ذخیره انرژی برای سگ شما عمل می کند. این همچنین می تواند به عنوان یک پرکننده برای افزایش محتوای پروتئین غذا عمل کند که به نوبه خود باعث می شود توله سگ Cerelac غذای خوبی برای توله سگ ها باشد.

کلسیم: ضروری است که رژیم غذایی سگ ها – به ویژه توله سگ ها – با دوز مناسب کلسیم متعادل شود. کلسیم کافی: محتوای فسفر در غذای سرلاک یا توله سگ حفظ می شود. کلسیم فراوان ترین ماده معدنی در تمام حیوانات است. سگ ها خیلی بیشتر از انسان ها به آن نیاز دارند. سرلاک انسانی به اندازه ای که توله سگ شما برای رشد مناسب نیاز دارد، با کلسیم غنی شده نیست.

ویتامین ها: سگ ها بیشتر از بچه ها به ویتامین نیاز دارند. غذای کودک انسان حاوی ویتامین های مورد نیاز توله سگ شما نیست. ویتامین ها برای بینایی سالم، پوست و پوشش سالم، غشاهای مخاطی و رشد طبیعی استخوان و دندان از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ویتامین ها به رشد مناسب سلول ها کمک می کنند و ایمنی مطلوب را تقویت می کنند.

مواد معدنی: مانند اهمیت ویتامین ها، مواد معدنی نیز با ایجاد سلامت درونی سالم باعث رشد مناسب می شوند. برخی از مواد معدنی به طور کامل گردش خون را تقویت می کنند، و بنابراین بخشی ضروری از غذای ایده آل توله سگ هستند.

اسیدهای آمینه: اسیدهای آمینه ضروری با افزایش تولید سلول های T پاسخ سیستم ایمنی توله سگ شما را تحریک می کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر