تورهای ارزان مالزی را از سایت های لحظه آخری بخواهید


مالزی یکی از توریستی ترین مقاصد است که هر ساله تعداد زیادی گردشگر برای دیدن طبیعت بکر و جاذبه های دیدنی آن با سفر لحظه آخری به مالزی راهی این کشور می شوند. تور مالزی به روش های مختلفی برگزار می شود که در روش اول می توانید ۷ شب در کوالالامپور اقامت داشته باشید. در نوع دوم که تور ترکیبی محسوب می شود، ۴ شب در شهر کوالالامپور و ۳ شب در جزیره لنکاوی اقامت دارید. سایت last minute.com بهترین تورهای مالزی را برای ایجاد سفری دلپذیر و بدون نگرانی برای مسافران ارائه می دهد.

تور مالزی چقدر طول خواهد کشید؟

تورهای مالزی به مدت ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود. پروازهای تور مالزی هواپیمایی ماهان روزهای جمعه است و ۸ ساعت به کوالالامپور می رسد.

بهترین زمان برای رفتن به مالزی چه زمانی است؟

قیمت تور مالزی در طول سال تغییر چندانی نمی کند و گاهی ارزانتر از تورهای کشورهای همسایه است. بهترین زمان برای سفر به مالزی فصل پاییز و زمستان است که در سفر به این کشور به دلیل بارندگی های فراوانی که در شرق آسیا می بارد می توانید هوای بارانی را تجربه کنید.

پیشنهاد لحظه آخری انتخاب تور مالزی در فصل پاییز و زمستان است.

آیا برای سفر به مالزی به ویزا نیاز داریم؟

اگر قصد دارید با تور ترکیبی به کوالالامپور و سنگاپور سفر کنید، باید ویزا بگیرید. برای دریافت ویزا باید مراقب هتل، بلیط رفت و برگشت، ۲ عکس ۴×۶، درخواست تکمیل شده ویزای سنگاپور و پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار داشته باشید.

برای دریافت ویزا باید مبلغ ۷۰ دلار پرداخت کنید که ۲ هفته پس از درخواست ویزا صادر می شود.

تورهای ارزان مالزی را از سایت های لحظه آخری بخواهید

واحد پول ارمنستان چیست؟

واحد پول مالزی رینگیت است، اما با دلار می توانید به مالزی سفر کنید و به راحتی دلار را به رینگیت یا سایر ارزهای مالزی تبدیل کنید.

آیا برای سفر به مالزی به ضمانت بازگشت نیاز دارید؟

اگر قصد رفتن به مالزی را دارید باید ۵ میلیون تومان به عنوان ضمانت برای خروج از کشور پرداخت کنید.

تور گروهی مالزی چیست؟

اگر برای اولین بار قصد سفر به مالزی را دارید، تور گروهی لحظه آخری شما را با مالزی آشنا می کند که برای آشنایی با آن می توانید روی لینک لحظه آخری کلیک کنید. اگر تور گروهی مالزی برگزار نمی شود، به شما پیشنهاد می کنیم تمامی جاذبه های تفریحی و گردشگری مالزی را بشناسید تا بتوانید با یک تور انفرادی به مالزی بروید و از سفر در این کشور زیبا لذت ببرید.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305973