تمدید قرارداد مسئولان شهرستان گانوه با سربازان شهید – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، فرماندار گناوه صبح چهارشنبه با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا در این آیین معنوی و آرزوی هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصتی برای پاسداشت حماسه، خدمت و ایثار همه شهدای والامقام است. و سالی است برای بیان خدمات ارزنده دولت و مردم انقلابی.

محمد تقی سافاری وی افزود: امروز همزمان با آغاز هفته دولت به این مکان مقدس می آییم تا با شهدا تجدید میثاق کنیم و مراقب همه اعمال و رفتار خود باشیم.

وی بیان کرد: اگر در خدمت و انجام وظیفه کوتاهی کردیم، همه باید پاسخگوی خدا و این شهدا باشیم که در روز قیامت مراقب اعمال و رفتار ما هستند.

وی گفت: امروز در این مکان مقدس با شهید و امام راحیل که راه را برای خدمت و به ارمغان آوردن آزادی و اقتدار برای کشور هموار کردند تجدید میثاق می کنیم.

فرماندار گنوه خاطرنشان کرد: ماموران با الگو گرفتن از این شهدای والامقام، خدمت صادقانه به مردم، اطاعت از ولایت فقیه، بصیرت، صداقت و تواضع را سرلوحه کار خود قرار دهند و در خدمت گذاری سنگ تمام بگذارند. مردم

مقامات شهر گانوه با جوانان شهید تمدید قرارداد کردند

سافاری وی با اشاره به اینکه در یک سال از عمر دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی گام های موثری در جهت خدمت به مردم برداشته شده است، افزود: امیدواریم این خدمات جهشی بزرگ در خدمت به مردم بزرگ ایران اسلامی باشد.

وی افزود: مردم باید در هفته دولت به طور گسترده از این خدمات و تحولات در کشور از جمله شهرستان مطلع شوند.

فرماندار گنوه با اشاره به اجرای طرح های هفته دولت در این شهرستان گفت: طرح های مورد توجه در این هفته بخش های مختلف ورزشی، علمی، آموزشی، فرهنگی، مدنی و اقتصادی و غیره است.

وی گفت: بیش از ۱۱۰ برنامه مهم و راهبردی در این هفته با نظر کارشناسی و استفاده از حداکثر امکانات در شهرستان اجرا می شود.

مقامات شهر گانوه با جوانان شهید تمدید قرارداد کردند

شهدای ژنو و رئیس بنیاد شهید با تبریک هفته دولت و ادای احترام به یاد و خاطره شهیدان رجعی و باهنر گفت: مراسم تمدید قرارداد با ایثارگران در شهرستان ژنو همزمان با هفته دولت برگزار می شود. کل کشور و با حضور مسئولین شهرستان در آغاز هفته دولت.

علی اکبری افزود: امروز در اولین روز از هفته رسمی مسئولان شهرستان برای تجدید ارادت به آرمان های شهدا در این مکان مقدس حضور یافتند.

وی گفت: در این مکان مقدس با تجدید میثاق با همه شهدا عهد می کنیم که تمام تلاش خود را در خدمت به مردم به کار گیریم. بیا بریم و از شهدای والامقام الگو بردارید و برای خدمت به توده مردم از هیچ کوششی دریغ نکنید.

شرکت کنندگان در این آیین معنوی با نثار شاخه های گل و قرائت فاتحه بر مزار مطهر شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و با آرمان والای انقلاب اسلامی، شهید والا مقام امام (ره) تجدید میثاق کردند. ) و رهبران معظم.