تفاوت بین ورق سیاه و سایر ورق های فولادی


ورق سیاه یکی از پرمصرف ترین قطعات فولادی در بازار آهن است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع ورق استیل با یکدیگر متفاوت است و در این مقاله تفاوت ورق سیاه و سایر مقاطع فولادی را توضیح خواهیم داد. به طور کلی این محصول انواع مختلفی دارد که شامل ورق مشکی، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق رنگی، ورق آجدار و … می باشد. است

در این مقاله تفاوت ورق سیاه و ورق روغنی با سایر مقاطع فولادی را توضیح می دهیم. کیفیت، اندازه، قیمت، فرآیند تولید، کارخانه تولید و غیره حروف مشکی روغنی در این گونه ویژگی ها. متفاوت است، برای دانستن بیشتر با ما همراه باشید.

اگر قصد خرید ورق رنگی را دارید برای اطلاع از بهترین قیمت ورق رنگی در ایران و نوسانات فعلی بازار آهن و تغییرات روزانه قیمت می توانید به صفحه مربوط به این محصول در سایت آرادهانا و ضمن مشاهده قیمت مراجعه نمایید. مشخصات فنی این محصول. همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت ورق رنگی در بازار آهن با کارشناسان آراد آهن تماس بگیرید.

قیمت ورق مشکی

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین انواع ورق ها ورق مشکی می باشد که توسط چندین کارخانه بزرگ تولید می شود و پر مصرف ترین محصولات در ایران St37 و St52 می باشد. قیمت تمام شده ورق سیاه مانند سایر بخش های فولادی برای بسیاری از صنایع مهم است و قیمت تمام شده آن نیز به عواملی بستگی دارد که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

در قسمت بالا گفته شد که انواع مقاطع فولادی با یکدیگر متفاوت هستند، در این قسمت تفاوت ورق سیاه و ورق گالوانیزه را توضیح می دهیم. از تفاوت های این دو محصول می توان به پایه تولید، مقاومت اکسید آهن، کاربرد، زمان تولید، فرمت ورق و ابعاد اشاره کرد.

کاغذ سیاه بخرید

ورق سیاه در صنایع مختلفی مانند ساخت و ساز، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره استفاده می شود. و در زمان خرید این سوال برای خریداران پیش می آید که این محصول را از کجا خریداری کنند. برای پاسخ به این سوال می توان گفت که باید با شرکت های فروشنده آهن آلات آشنا باشید، برای خرید محصولات فولادی، شرکت های عرضه کننده آهن آلات گزینه مناسبی برای خرید هستند.

یکی از شرکت های معتبر فروش محصولات فولادی (ورق، میلگرد و …) در اصفهان بازرگانی آراد آهن تامین کننده انواع مقاطع فولادی، میلگرد، تیرآهن. این کسب و کار با بیش از دو دهه سابقه در زمینه آهن، علاوه بر فروش حضوری، خدمات فروش آنلاین را نیز برای رفاه حال مشتریان خود ارائه کرده است که به این معنی است که برای خرید این محصول می توانید به سایت آراد آهن مراجعه کنید. در هر ضخامت و نوع. و سفارش خود را ثبت کنید

همچنین این کسب و کار برای رفاه حال مشتریان خود جدول مشخصات مقاطع فولادی را ارائه کرده است به این معنی که برای خرید ورق مشکی می توانید به قسمت نوع ورق مراجعه کرده و مشخصات این محصول را در هر ضخامتی مشاهده نمایید. هنگامی که به دنبال خرید این محصول و سایر قطعات فولادی هستید می توانید با شماره تلفن ۳۴۰۵۵-۰۳۱ تماس بگیرید تا با مشاور صحبت کنید و خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

ورق مشکی فولاد مبارکه اصفهان

کارخانه فولاد مبارکه اصفهان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات فولادی با تولید انواع محصولات فولادی از جمله ورق سیاه می باشد. این محصول مهمترین ورق برای ساخت انواع محصولات می باشد و ورق مشکی فولاد مبارکه اصفهان دارای استاندارد و کیفیت جهانی می باشد و این کارخانه برای تولید این نوع از دو نوع فولاد A36 و A1011 استفاده می کند. تولید – محصول

تفاوت بین ورق سیاه و سایر ورق های فولادی

این محصول حاوی کربن است که در حین تولید به دلیل حرارت زیاد و نورد گرم کدر و تیره می شود. به طور کلی نرمی و سختی ورق سیاه به میزان کربن موجود در آن بستگی دارد. به عنوان مثال، هر چه میزان کربن در ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان کمتر باشد، از نظر فنی نرمتر است.

همچنین برای روشن شدن تفاوت ورق مشکی و ورق آجدار می توان گفت که از نظر ظاهری با بقیه متفاوت است یعنی ورق آجدار دارای برجستگی است اما ورق مشکی ندارد. . همچنین ورق مشکی محصول اصلی است اما ورق آجدار از ورق مشکی تهیه می شود.

بازرگانی آراد آهن ارائه دهنده ورق سیاه برای بسیاری از کارخانه ها مانند فولاد مبارکه اصفهان، فولاد صبا، اکسین اهواز، کارخانه گیلان، ورق سیاه کاویان و غیره می باشد. این تجارت ورق مشکی فولاد مبارکه اصفهان را در ضخامت های مختلف عرضه می کند.

کاربرد ورق سیاه

بسته به روش های مختلف مانند ابعاد و ضخامت در بخش های مختلف صنعت تولید استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که هر صنعتی استاندارد خاصی برای استفاده از ورق مشکی دارد. یعنی این محصول بر اساس استانداردهای خاصی تولید شده است که در این قسمت کاربرد این محصول را توضیح می دهیم.

از این محصول می توان در صنعت خودروسازی، انواع تجهیزات تخصصی و صنعتی کشاورزی، صنعت کشتی سازی و تولید قطعات کشتی مانند مخازن سوخت، تولید طیف وسیعی از مصالح ساختمانی فلزی، فلزات سنگین استفاده کرد. صنعت و سایر موارد. برای محاسبه وزن این محصول کافی است حجم محاسبه شده ورق را در چگالی فولاد ضرب کنید که تقریباً ۷.۸ گرم بر سانتی متر مکعب است.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=306701