تعمیر ویژه ماینر در تهران


این روزها تعمیر معدن به نیاز اساسی کشاورزان خانگی و تجاری تبدیل شده است.

تجهیزات ماینینگ معمولاً به صورت شبانه روزی کار می کنند، بنابراین از آنجایی که ماینر نیز یک دستگاه الکترونیکی است، گاهی اوقات با مشکلاتی مواجه می شوید و می بینید که ماینر به طور ناگهانی متوقف می شود. بنابراین، تعمیرات جزء جدایی ناپذیر هزینه یک ماینر است، بنابراین اگر ماینر شما معیوب است و نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا دستگاه شما را مانند روز اول سالم کنیم و عمر تجهیزات ماینینگ شما را افزایش دهیم.

با توجه به ظهور جدید صنعت معدن در ایران، تعداد تعمیرکاران معادن بسیار کم و دانش این رشته بسیار محدود است.

با توجه به دلایل متعدد خرابی ماینینگ، این مشکل را حل کرده و متخصص ترین تیم را در زمینه تعمیرات معدن در تهران ایجاد کرده ایم.

چرا تهران پیروز شد؟ چرا ماینرهای خبره؟!

تهران برد تخصصی ترین تیم تعمیر و نگهداری معدن می باشد. علاوه بر ماینرها، رقبای تهران برد عموماً ماینرها را می فروشند و می خرند و سایر تجهیزات الکترونیکی (از تلفن همراه گرفته تا یخچال) را تعمیر می کنند، اما تهران برد به تخصص در ماینرها و تعمیر تجهیزات آن افتخار می کند.

ما در تهران برد یک شعار ویژه داریم و آن این است: ما کار را درست می کنیم نه تغییر کار! یعنی اولویت اول ما در تهران شناسایی مشکل تجهیزات معدن و سپس حل همان مشکل است. برای اینکه دستگاه دیگر با مشکل مواجه نشود به کارشناسان ماینینگ افتخار می کنیم.

از این رو کلیه ماینرهایی که توسط ما تعمیر می شوند دارای ۱۰ روز گارانتی بی قید و شرط هستند. یعنی ظرف ۱۰ روز پس از تعمیر ماینر شما، ما مسئولیت هرگونه خطا و مشکل ماینر را بر عهده خواهیم گرفت، بنابراین می توانید با خیال راحت از ماینر خود درآمد کسب کنید.

تخصص در تهران برد تنها به تعمیرات ماینر محدود نمی شود، بلکه به برندهای ماینینگ نیز گسترش می یابد. بنابراین برندهای زیر به طور ویژه توسط تهران برد پشتیبانی می شوند:

Bitmain، Canon، Inosilicon، Cheetah Miner، Aladdin Miner، Antminer

واتس ماینر
مدل
m20, m20s, m21, m21s, m30, m30s, m31, m31s, m32, m32s, m33, m33s
تمامی مدل ها دارای برد کنترل برق و هش برد تعمیر شده می باشند

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تهران برد تماس حاصل فرمایید:

۰۹۲۲۵۹۰۷۸۷۹

تعمیر ویژه ماینر در تهران

ویژگی های ما

  • اعلام هزینه یک روزه رایگان
  • تیم مجرب و حرفه ای
  • ۱۰ روز ضمانت تعمیر
  • تعویض قطعات آسیب دیده و تعویض قطعات جدید
  • پذیرش قطعات از تمامی استان ها
  • تعمیر قطعات شکسته در حداقل زمان
  • ارسال و دریافت رایگان در تهران
  • قطعات جایگزین یا اصلی

هزینه تعمیر تجهیزات معدن

در لیست زیر قیمت برخی از تعمیرات را مشاهده می کنید، توجه داشته باشید که هزینه ها از ۶۰۰ هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر است. در لیست زیر تعمیر برد کنترل ماینر، تعمیر برد هش ماینر و پاور به تفکیک قیمت گذاری شده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا روی عکس زیر کلیک کنید:👇

علاوه بر این، برای استعلام هزینه تعمیر دقیق، فرم زیر را پر کنید یا با ما تماس بگیرید:

درباره تهران

تعمیر ویژه ماینر در تهران

تهران برد در سال ۱۳۷۵ در تهران پایتخت و در آغاز صنعت معدن به دنیا آمد.

ما مفتخریم که به صورت قانونی با بزرگترین مزرعه ها و مجموعه های مزرعه بیت کوین در کشور همکاری می کنیم و از این رو با دانش کامل تخصصی در زمینه تعمیرات ماینینگ آماده همکاری با مجموعه های کوچک و بزرگ در سراسر ایران هستیم.

تهران برد امروزه در سراسر ایران از جمله تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان، کرج و نمایندگان فعال در سراسر ایران، نمایندگان فعال زیادی دارد.

در حال حاضر تیم تهران برد متشکل از ۲۰ تعمیرکار معدن می باشد و تمام تلاش ما بر این است که این تخصص ارزشمند را گسترش دهیم.

شایان ذکر است که ما تنها تعمیرگاه معدن در ایران هستیم که برای تعمیرات خود ۲ هفته گارانتی ارائه می دهیم و این یعنی ۱۰۰% اطمینان داریم که مشتریان عزیز با مشکلی مواجه نخواهند شد.

ما آماده ارائه به روزترین روش تعمیر ماینینگ در تهران به مشتریان عزیز هستیم.

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305157