رژیم لاغری سریع

تشکیل پرونده برای ۲۸۲ واحد صنفی متخلف


ایرج حسن پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور در حمایت از حقوق مصرف کنندگان، طرح ویژه نظارتی در استان در حال انجاماست که در این راستا در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه در کل استان تعداد یک هزار و ۹۲۳ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته و تعداد ۲۸۲ پرونده تخلف تشکیل که تمامی پرونده های متشکله برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

سرپرست اداره کل صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان افزود: در این طرح نظارتی تعداد ۲۵۶ بازرس در قالب ۹۹ اکیپ بازرسی در سطح استان بر واحد‌های صنفی نظارت می‌کنند.

 حسن پور خاطرنشان کرد: مجری این طرح ،حوزه بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان است و معاونت حقوق عامه دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان، نیروهای سازمان بسیج ،شرکت شهرکهای صنعتی استان، اداره کل تعزیرات حکومتی ، سازمان جهادکشاورزی و سایر دستگاه های ذیربط در این طرح مشارکت می نمایند.

سرپرست اداره کل صمت استان ادامه داد: در ۲۰ اردیبهشت از طریق سامانه پاسخگویی اداره صمت استان، به شماره ۱۲۴ نیز تعداد ۱۶۸ تماس از طرف مردم استان دریافت و و توسط تیم های بازرسی در دست بررسی و اقدام است.

حسن پور ادامه داد:با صاحبان انبارهای بی نام نشان که اقدام به نگهداری و توزیع بی ضابطه کالاهای اساسی بدون ثبت در سامانه های جامع انبار ها و تجارت نمایند،احتکارگران،گرانفروشان،کم فروشان و…. برخورد قاطع و تعزیری صورت خواهد گرفت.

سرپرست اداره کل صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان بیان داشت: مشارکت مردمی بسیار مهم و کمک بسزایی در انجام بازرسی ها خواهد کرد که در همین ارتباط از مردم شریف استان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را از طریق تماس با سامانه پاسخگویی اداره کل صمت استان به شماره ۱۲۴ گزارش نمایند.
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید